توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 294895
واکنش آیت‌الله یزدی به حادثه مکه
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۴۰
رئیس مجلس خبرگان رهبری از ضعف و سوء مدیریت مسئولان عربستان سعودی در امور حج انتقاد کرد.

آیت‌الله یزدی در واکنش به حادثه سقوط جرثقیل در مسجد الحرام، کشته شدن شمار زیادی از حجاج مسلمان را به بازماندگان آنها تسلیت گفت و وقوع این حادثه را نشانه ضعف و سوء مدیریت مسئولان عربستان سعودی در امور اجرایی حج دانست.

به گزارش ایسنا وی اظهار کرد: اینکه حکام عربستان، طوفان چندساعته را عامل اصلی وقوع این حادثه می‌دانند توجیه درستی نیست و باید در مدیریت مسجد الحرام و امور حجاج دقت و توجه بیشتری شود.

رئیس مجلس خبرگان گفت: همه می‌دانند در ایام ذی‌القعده و ذی‌الحجه بیشترین جمعیت از سراسر دنیا ازجمله ایران، هندوستان، پاکستان و مالزی به سرزمین وحی مشرف می‌شوند باید برنامه ریزی دقیق و منسجم‌تری انجام شود تا شاهد وقوع چنین حوادث دردناک و تاسف باری نباشیم.

وی ضمن قدردانی از تلاش و پیگیری مسئولان امور حج ایران در عربستان سعودی، ابراز امیدواری کرد که مصدومان این حادثه تاسف بار هرچه زودتر مداوا شوند و در سلامت کامل به خانه های خود بازگردند.
 
کلمات کلیدی : آیت الله یزدی+حادثه مکه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.