توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 404090
راه حل اپل برای خراب شدن دکمه هوم آیفون ۷
بخش دانش و فناوری الف،28 مهر95
با راه اندازی آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس نه تنها اپل به حذف جک هدفون پرداخت، بلکه این شرکت تمایل خود به جایگزینی دکمه مکانیکی هوم با یک مدل حساس به لمس را نشان داد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۵
 هم رسان، در iOS 10 یک دکمه هوم مجازی و مخفی نیز تعبیه شده است. این دکمه زمانی به کمک شما می آید که دکمه فیزیکی هوم گوشی شما خراب شود. وقتی iOS 10 خرابی دکمه هوم را تشخیص دهد این پیام نمایش داده می شود: The Home Button May Need Service. سپس به طور موقت شما را دعوت به استفاده از دکمه هوم موجود بر روی صفحه نمایش می کند تا در اسرع وقت گوشی خود را به تعمیرگاه های مجاز ببرید.

مشکل پیدا کردن دکمه هوم از ضد آب بودن آیفون ۷ ناشی می شود. اگر گوشی آیفون شما خیس شود و یا از یک دستمال کاغذی مرطوب برای تمیز کردن آن استفاده کنید، ممکن است سرانجام با خرابی دکمه هوم روبرو شوید.
اپل ادعا می کند جدیدترین گوشی آیفون قادر به غوطه ور شدن در آب به عمق یک متر و تا نیم ساعت است اما چرا با یک دستمال خیس چنین بلایی سر آیفون ۷ می آید؟

این دکمه مجازی چیز جدیدی نیست و بخشی از یک ویژگی دسترس پذیری به نام Assistive Touch است و شما می توانید خودتان نیز آن را فعال کنید. فقط خودکار شدن آن به هنگام خرابی دکمه هوم از نوآوری های جدید اپل به حساب می آید.

بنابراین باید به این ترتیب اقدام کنید: Settings > General > Accessibility > Assistive Touch و سپس این ویژگی را فعال نمائید.
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+ دکمه هوم آیفون ۷
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.