توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 490194
امضاء تفاهم نامه بین شبکه ایران کالا و صندوق کار آفرینی امید
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۵
زابلی زاده مدیر شبکه تلویزیونی ایران کالا و آقای نورالله زاده رئیس صندوق کارآفرینی امید تفاهم نامه همکاری رسانه‌ای امضا نمودند.

به گزارش شبکه ایران کالا، در ابتدای این مراسم که با حضور جمعی از مدیران این شبکه و صندوق کارآفرینی امید برگزار گردید، آقای دکتر زابلی زاده با اشاره به اهداف و ماموریت های شبکه ایران کالا و رویکرد اصلی این شبکه مبنی بر حمایت از بنگاههای اقتصادی کوچک و متوسط افزودند طبق برنامه ریزی صورت گرفته، در چارچوب یک همکاری مشترک با صندوق کارآفرینی امید به عنوان متولی اصلی صنایع خرد و کوچک، در نظر داریم در قالب برنامه ‏های تبلیغاتی تلویزیونی، 100 کارآفرین موفق کشور را به همراه نشان تجاری آنها معرفی نماییم تا ضمن اجرایی نمودن رسالتی که بر عهده شبکه ایران کالا نهاده شده، گام موثری را در حمایت از این صنایع برداشته و انشالله شاهد تبدیل شدن آنها به نشان های معتبر تجاری باشیم.

آقای نورلله زاده نیز در سخنانی ابراز امیدواری نمودند در سالی که به نام اقتصاد مقاومتی نام نهاده شده، این همکاری مشترک بتواند موجبات توسعه کسب و کار را فراهم آورده و با برداشتن فاصله‎ای که در سنوات گذشته بین دستگاههای اجرایی و رسانه وجود داشته، شاهد باشیم اقتصاد این بخش که نقش موثری در اشتغال و حمایت از تولید ملی دارد رشد کرده و سهم بیشتری را به خود اختصاص دهد.

ایشان ضمن تشکر از آقای دکتر زابلی زاده که زمینه این همکاری مشترک را فراهم آوردند، با برشمردن نقش تاثیرگذار رسانه در ارتقاء میزان اعتماد به نفس صاحبان صنایع یادآور شدند پخش این تبلیغات از تلویزیون در راستای کارآفرینی روحی بوده و می تواند با ایجاد تاثیر ذهنی مناسب و افزایش میزان ریسک پذیری در بین بنگاهها، نقش مهمی را در بهبود کیفیت محصولات و رشد نشان های تجاری ایفا نماید.
۱۳۹۶/۰۶/۰۴ ۱۲:۰۱
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۵ ۰۷:۵۱
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۰ ۱۴:۰۰
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۲ ۱۱:۲۵
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۸ ۰۸:۳۲
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۷ ۱۱:۵۵
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۷ ۰۸:۴۹
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۳ ۰۶:۵۸
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۵ ۱۲:۱۷
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۶ ۱۸:۲۰
 
 
کلمات کلیدی : امضاء تفاهم نامه +شبکه ایران کالا +صندوق کار آفرینی امید+تولید ملی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.