توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 421758
تمامی سرنشیان هواپیمای سقوط کرده پاکستانی جان باختند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۹
منابع رسانه ای اعلام کردند تمامی سرنشیان هواپیمای سقوط کرده پاکستان جان باخته اند.

به گزارش مهر به نقل از روزنامه «پاکستان»، منابع رسانه ای پاکستان گزارش دادند تمامی سرنشینان هواپیمای پاکستانی که در نزدیکی شهر «اسلام آباد» پایتخت این کشور سقوط کرده بود، جان باخته اند.

گزارش ها حاکی از آن است که هواپیمای شرکت هواپیمایی پاکستان «پی آی ای» با ۴۷ سرنشین و خدمه از شهر چترال در شمال پاکستان عازم اسلام آباد بود.

لازم به ذکر است «جنید جمشید» نعت خوان معروف پاکستانی نیز یکی از سرنشینان این هواپیمای بود. از سویی گفته می شود که معاون فرماندار شهر «چترال» و یک شهروند چینی نیز در میان جان باختگان حادثه هستند.

شاهدان عینی اعلام کرده اند که این هواپیما در منطقه «حویلیان» واقع در شهر «ایبت آباد» در نزدیکی شهر اسلام آباد با کوه برخورد کرده است.

خلبان هواپیما در آخرین تماس خود با برج مراقبت، نقص فنی در هواپیما را گزارش کرده است. این هواپیما ساعت سه  و ۵۰ دقیقه از شهر چترال عازم اسلام آباد بود که ساعت چهار و ۴۰ دقیقه  تماس آن با مرکز برج مراقبت قطع شد.
 
کلمات کلیدی : سقوط هواپیما + پاکستان + حادثه هوایی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.