نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 383751
تعیین سقف کارانه ۷۰ میلیون تومان برای پزشکان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۳۳
رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به اینکه سقف کارانه اعضای هیات علمی ۷۰ میلیون تومان است، گفت: بیش از ۶۰ درصد اعضای هیات علمی کارانه زیر ۱۰ میلیون تومان و کمتر از ۵ تا ۶ درصد کارانه ۴۰ میلیون به بالا دریافت می‌کنند.
تعیین سقف کارانه ۷۰ میلیون تومان برای پزشکان

به گزارش ایلنا، علی جعفریان امروز در نشست خبری به مناسبت روز پزشک رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به طرح تحول سلامت گفت: ۳۳۷ میلیارد تومان از بابت اجرای طرح تحول سلامت به این دانشگاه آمد که ۸۸.۵ درصد آن یعنی معادل ۲۵۰ میلیارد تومان آن صرف کاهش هزینه های درمانی مردم از جیب و حفاظت مالی آنان و رفاه بیمار شده است.

جعفریان افزود: ۱۱ میلیارد تومان نیز صرف ترویج زایمان طبیعی، ارتقای کیفیت ویزیت و استقرار متخصصان مقیم شده است.

وی اظهار داشت: طی ۶ ماهه اول ۹۴، کارانه پزشکان و پرسنل دو برابر شده و حدود ۸۰میلیارد تومان بابت افزایش کارانه ها پرداخت شده است.

وی با اشاره به بودجه ۴۸۰۰ میلیارد تومانی طرح تحول سلامت در سال ۹۳،یادآور شد: کمتر از ۲۰ درصد این بودجه صرف پرسنل شده و بیش از ۸۰ درصد آن برای مردم پرداخت شده است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران به اشتغال پزشکان در دو بخش خصوصی و دولتی اشاره کرد و گفت: در برنامه پنجم توسعه پیشنهاد شد که پزشک باید یا در بخش خصوصی یا بخش دولتی فعالیت کند اما مقدمات اجرایی این کار فراهم نشده هرچند که ضابطه آن مشخص است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران درباره پرداختی‌های پزشکان گفت: از مهرماه سال گذشته سقف کارانه ۷۰ میلیون تومان را اجرا کردیم ولی در دانشگاه علوم پزشکی تهران کارانه‌ای که پرداخت می‌کنیم پایین‌تر از آن میزانی است که توسط برخی اعلام می‌شود.

جعفریان تصریح کرد: بیش از ۶۰ درصد اعضای هیات علمی کارانه زیر ۱۰ میلیون تومان و کمتر از ۵ تا ۶ درصد کارانه ۴۰ میلیون به بالا دریافت می‌کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران خاطرنشان کرد: در حال حاضر سقف کارانه اعضای هیات علمی ۷۰میلیون تومان است و تغییر آن با توجه به بخشنامه معاون رئیس جمهور و سازمان مدیریت انجام می‌گیرد.
۱۳۹۵/۱۲/۱۱ ۱۴:۲۵
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۱۱:۵۳
 
۱۳۹۵/۰۹/۲۸ ۱۶:۳۰
 
۱۳۹۵/۰۹/۰۶ ۱۴:۱۴
 
۱۳۹۵/۰۸/۰۵ ۱۳:۳۸
 
۱۳۹۵/۰۸/۰۲ ۱۳:۲۳
 
۱۳۹۵/۰۷/۲۶ ۰۹:۴۲
 
۱۳۹۵/۰۴/۱۸ ۱۳:۴۰
 
۱۳۹۵/۰۳/۲۹ ۲۱:۱۸
 
۱۳۹۵/۰۳/۲۵ ۱۹:۰۹
 
 
کلمات کلیدی : پزشکان،حقوق، فیش حقوقی، کارانه
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۰۱ ۰۷:۳۳:۳۱
یه دقعه کل پول نفت روبدید به پزشکان خیالشون راحت شه (3896105) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.