توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 383652
بازگشت پیکرهای ۶۰ شهید به کشور
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۹
پیکرهای ۶۰ شهید دوران دفاع مقدس از طریف مرزهای آبی به کشور باز خواهند گشت.

به گزارش ایسنا، ناخدایکم عرشه نادر حمودی صبح امروز( یکشنبه ۳۱ مرداد ماه) در جلسه هماهنگی استقبال از پیکر شهدا در محل سرسرای اجتماعات فرمانداری آبادان توضیح داد: طبق هماهنگی‌ها و برنامه ریزی‌های انجام شده، پیکرهای ۶۰ شهید دفاع مقدس در روز یکشنبه هفتم شهریورماه پس از طی مراحل قانونی و تحویل از مقامات عراقی در بندر بصره، از طریق مرز آبی به خرمشهر وارد خواهند شد.

وی ادامه داد: صبح هشتم شهریورماه پیکرهای شهدا از طریق اروند رود از خرمشهر به سمت بندر آبادان حرکت خواهد کرد و حوالی ساعت ۱۰ صبح به بندر آبادان خواهند رسید. سپس طی تشریفات خاصی تابوتها به محل پیش بینی شده در کنار درب اداره بندر منتقل خواهند شد و در آنجا و با حضور پرشور و حماسی مردم ولایتمدار و شهید پرور آبادان و همراه با مداحی از شهدا استقبال می‌شوند.

در بخش دیگر این جلسه سرهنگ عبدالحسن جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج آبادان گفت: طی برنامه ریزی صورت گرفته، پیکرهای شهدا پس از ورود به آبادان و انجام مراسم استقبال از سوی مردم و مسئولان به نمازخانه سپاه منتقل می شوند.همچنین آئین وداع با شهدا ساعت ۹ شب هشتم شهریورماه امسال در محل مصلی نماز جمعه آبادان و با حضور پرشور مردم و مسئولان برگزار می شود. سپس این پیکرها به اهواز منتقل خواهند شد.
 
کلمات کلیدی : پیکر شهید+دفاع مقدس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.