توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 472950
در صورت تغییر دولت قراردادهای ایران چگونه ادامه پیدا می‌کند؟
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۸
معاون مدیرعامل شرکت ATR اعلام کرد: بعد از آن‌که شرایط برای انجام مذاکره با ایران فراهم شد ما اقدام به نهایی کردن یک قرارداد با ایران‌ایر کردیم و به آن متعهد هستیم اما درباره‌ی قراردادهای دیگر، شرایط تعیین‌کننده‌ی نهایی شدن آن خواهد بود.

به گزارش ایسنا، جیووانی در مراسم ورود نخستین هواپیماهای ATR به ایران اعلام کرد: امروز قطعا یک روز بزرگ برای صنعت هوایی ایران است؛ زیرا من در طول سال‌هایی که در این حوزه فعالیت کردم به یاد ندارم که به طور همزمان در یک روز چهار فروند هواپیما به ناوگان یک شرکت اضافه شود. خوشبختانه پس از انجام حجم زیادی از فعالیت‌ها که در طول ماه‌های گذشته انجام شد امروز روز نخست آغاز اجرای قرارداد با ایران‌ایر است.

وی با بیان این‌که ATR با ۲۰۰ ایرلاین در ۱۰۰ کشور مختلف جهان قرارداد تجاری دارد، اظهار کرد: تا کنون بیش از ۱۴۰۰ فروند از هواپیماهای این شرکت به ایرلاین‌های مختلف جهان تحویل داده شده است و ما خوشحالیم که از امروز اجرای قرارداد با ایران‌ایر نیز در دستور کار قرار می‌گیرد. ما معتقدیم این هواپیماها برای ناوگان ایران اهمیت بسیار زیادی دارد و از این رو ATR به بازار ایران نگاه جدی داشته است.

جیووانی در پاسخ به این سوال که شرایط اجرای قرارداد با ایران در صورت تغییر دولت در این کشور چگونه پیگیری خواهد شد؟ نیز توضیح داد: ما به ایران اطمینان داده‌ایم که در اجرای قرارداد فعلی پشتیبانی‌های لازم و اقداماتی که برای ورود هواپیماها نیاز است را انجام خواهیم داد. اما شرایط درباره‌ی قرارداد جدید در این حوزه منوط به عرضه و تقاضا در بازار ایران و شرایطی است که می‌تواند در مذاکرا مورد توجه قرار گیرد. در حال حاضر قرارداد فعلی با ایران‌ایر در دستور کار است و ما در برنامه‌ی دو ساله آن را تکمیل می کنیم.
 
کلمات کلیدی : خرید هواپیما + صنعت هوایی + ایرباس + هواپیمای ATR
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.