توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 288658
«شیوه سخنرانی»؛ مت شین؛ ترجمه منصور مدنی؛ نوید شیراز
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۳۲
شیوه سخنرانی
نویسنده: مت شین
مترجم: منصور مدنی
ناشر: نوید شیراز، چاپ اول ۱۳۹۲
۱۴۲ صفحه، ۴۲۰۰ تومان


این کتاب را  فروشگاه اینترنتی شهر کتاب تا یک هفته پس از معرفی، با ۱۰% تخفیف ویژه عرضه می‌کنند، در صورت تمایل اینجا کلیک کنید.

****

بسیارند آنهایی که فکر می کنند سخن گفتن برای یک جمع یا همان سخنرانی، یکی از دشوار ترین کارهای روی زمین است! بنابراین وقتی پای سخنرانی به میان می آید دست و پای خود را گم می کنند، ضربان قلبشان شدت گرفته و اصلا فراموش می کنند که چه می خواستند بگویند. اما برعکس تعداد اندکی هم هستند که از چنان قدرت و اعتماد به نفسی در سخن گفتن برای دیگران برخوردارند که همین مسئله یکی از ابزار های رشد فردی و اجتماعی آنها در زمینه های مختلف بدل شده است.

کتاب «شیوه سخنرانی» اثر مت شین اثری‌ست که برای هر دو گروه بالا کارآمد محسوب می شود؛ چرا که از شگردها و شیوه هایی در سخنرانی سخن می‌گوید که برای موفقیت در زمینه سخنرانی بهتر است از آنها بهره برده شود. چه آنها که با سخنرانی برای دیگران میانه ای ندارند و چه آنها که در این زمینه تجربه های موفقی داشته اند.

کتاب حاضر به زبانی ساده و همه فهم در هشت فصل ابعاد مختلف یک سخنرانی از چگونگی محتوا و ویژگی های متن تا نحوه اجرا و دیگر جنبه های آن را برای مخاطب شرح می دهد.
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
«شیوه سخنرانی»؛ مت شین؛ ترجمه منصور مدنی؛ نوید شیراز