توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 456255
اجبار زنان از سوی داعش برای بریدن سر فراریان
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۶
تروریست‌های داعش در غرب موصل، زنان را مجبور می‌کنند تا سر فراریان را از تنشان جدا کنند.

به گزارش فارس، شاهدان عینی در داخل شهر موصل گزارش داده‌اند که تروریست‌های داعش زنان را مجبور می‌کنند تا سر کسانی که از مناطق درگیری فرار می‌کنند را از تنشان جدا کنند و تا کنون سه زن که از این کار خودداری کرده‌اند زنده زنده در آتش سوزانده شده‌اند.

به نوشته پایگاه خبری الفرات نیوز، تا کنون چندین اعدام از سوی این زنان در منطقه «مقبره وادی عکاب» در بخش غربی موصل صورت گرفته است.

نیروهای عراقی در حال حاضر در منطقه «موصل القدیمه» و «الرجم الحدید» بشدت در حال درگیری با تروریست‌های داعش هستند.

نیروهای پلیس فدرال عراق در آخرین موفقیت‌ها توانسته‌اند مناطق «الرساله» و «نابلس» را از اشغال داعش خارج کنند. بیش از نیمی از بخش غربی موصل در اختیار نیروهای عراقی است. پیشروی در داخل شهر در حالی است که هر گونه راه فرار به روی تروریست‌ها بسته است و منطقه  وسیع «بادوش» در غرب شهر نیز از سوی الحشد الشعبی و ارتش عراق آزاد شده است. مجموع این‌ها باعث شده است تا روز به روز به تعداد فراریان تروریست‌های داعش از مناطق درگیری افزوده شود. مخصوصا اینکه هیچ خبری از «ابوبکر البغدادی» سرکرده داعش در دست نیست.
 
کلمات کلیدی : سوریه + داعش + عراق
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.