نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 359857
شرط فروش زولبیا و بامیه در نانوایی‌ها!
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۲
توزیع زولبیا و بامیه در ماه مبارک رمضان توسط فروشگا‌ه‌های نان فانتزی در صورتی مجاز است که پروانه تهیه و تولید این محصول را داشته باشند.

به گزارش مهر، رییس اتحادیه تولیدکنندگان نان‌های صنعتی با بیان این‌که هیچ مشکلی برای تامین نیازهای روزه‌داران در ماه مبارک رمضان وجود ندارد، اظهار کرد: واحد‌های تولیدی نان صنعتی و سنتی با تولید نان‌هایی که به عنوان محصولات ماه مبارک رمضان به‌شمار می‌روند با قیمت‌های رقابتی برای این ایام آماده شده‌اند.

وی با اشاره به فروش زولبیا و بامیه توسط نان‌فروشی‌های صنعتی و سنتی گفت: نانوایی‌ها برای تولید هر یک از محصولات خود از وزارت بهداشت پروانه ساخت دارند و در صورتی که اقدام به تولید و فروش زولبیا و بامیه کنند حتما باید پروانه تولید آن را از وزارت بهداشت کسب کرده باشند که در این زمینه نیز تا به حال مشکل خاصی وجود نداشته است.

تخفیف صنایع غذایی، ثابت بودن قیمت‌هاست!
دبیر انجمن صنایع غذایی ایران نیز با اشاره به آمادگی این صنعت برای عرضه مناسب انواع محصولات در ماه رمضان بیان کرد: صنایع غذایی معمولا با توجه به میزان اثر‌گذاری افزایش قیمت‌ها در مواد اولیه و افزایش هزینه‌هایی که از طریق دولت اعمال می‌شود در ابتدای سال جدید اقدام به متعادل‌سازی قیمت‌ها می‌کند که امسال به خاطر نزدیکی ماه مبارک رمضان و همراهی با مردم این افزایش قیمت را به بعد از ماه مبارک موکول کرده‌ایم.

وی با بیان این‌که امسال نیز تعرفه‌های واردات برخی مواد اولیه محصولات غذایی بسیار افزایش یافته است، تصریح کرد: روغن و در برخی موارد برنج کالاهایی بودند که تعرفه‌های آنها بسیار بالا رفت و با وجود این اتفاق، قیمت تمام شده محصولات غذایی قطعا متاثر می شود اما به دلیل تعامل با مردم و دولت تا بعد از ماه مبارک رمضان هیچ افزایش قیمتی نخواهیم داشت.

کاوه زرگران در خصوص قیمت‌ها در ماه مبارک رمضان نیز گفت: بحث قیمت‌گذاری در اختیار ستاد تنظیم بازار است که با توجه به جلسه‌ای که در این ستاد برگزار شد به بحث قیمت‌گذاری در ماه مبارک رمضان رسیدگی کردند که نواقص موجود رفع شد و شرایط برای شروع ماه مبارک رمضان مهیاست.
 
کلمات کلیدی : زولبیا+بامیه
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۱۷ ۱۹:۴۲:۲۵
تولید زولبیا هم پروانه میخواد ؟ (3744339) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.