نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 249057
گلایه مادر مرتضی پاشایی از انتشار یک عکس
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۰۴
پدر مرتضی پاشایی درباره سفری که به خواسته مرتضی در محرم امسال برای پدر و مادرش به کربلا صورت گرفت، گفت: هفته پیش در کربلا، من دست بر قضا یک دقیقه مانده به اذان مغرب رفتم سرداب حضرت ابوالفضل العباس، در باز شد و آنجا دیدم یک آقای روحانی منتظر کسی است که اذان را بگوید. بلندگو را برای من آوردند، تکبیر و اذان را گفتم و در پایان گفتم پنج مرتبه آیه «امن یجیب» را بخوانید و برای «مرتضی پاشایی» که دوستش دارید دعا کنید...

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا، پاشایی در طی روزهای گذشته روند بهبود را طی می‌کرد و حتی به بخش منتقل شده بود اما به یکباره حال وی وخیم شد و حدود ساعت ۱۰:۳۰ امروز (جمعه ۲۳ آبان) در بیمارستان بهمن درگذشت و هم‌اکنون نیز پیکر وی به سردخانه منتقل شده است و مسولان این بیمارستان از هواداران این خواننده جوان درخواست کرده‌اند تا در مقابل بیمارستان بهمن تجمع نکنند.

در این بین پدر مرتضی پاشایی در حالی که اوضاع نامساعدی داشت نیز گفت: ۱۵ آبان ماه سال گذشته بود که متوجه شدیم و سریعاً اقدام کردیم و ۲۱آبان ماه هم در بیمارستان «نیکان» مرتضی تحت عمل جراحی قرار گرفت. متاسفانه کمی دیر متوجه شدیم ولی لحظه‌ای درنگ نکردیم و خود مرتضی هم با ‌‌نهایت قدرت سعی کرد بتواند بیماری‌اش را شکست دهد. هر وقت قطعه «عصر پاییزی» مرتضی را می‌شنوم، یاد خاطراتی می‌افتم که نمی‌شود گفت خاطرات خوب یا بد. این قطعه را که می‌شنوم، به فکر فرو می‌روم.

وی درباره سفری که به خواسته مرتضی پاشایی در محرم امسال برای پدر و مادرش به کربلا صورت گرفت نیز گفت: هفته پیش در کربلا، من دست بر قضا یک دقیقه مانده به اذان مغرب رفتم سرداب حضرت ابوالفضل العباس، در باز شد و آنجا دیدم یک آقای روحانی منتظر کسی است که اذان را بگوید. بلندگو را برای من آوردند، تکبیر و اذان را گفتم و در پایان گفتم پنج مرتبه آیه «امن یجیب» را بخوانید و برای «مرتضی پاشایی» که دوستش دارید دعا کنید و در سرداب حضرت ابوالفضل العباس همه دعا برای سلامتی مرتضی کردند وقتی شروع به خواند نماز فرادا‌یم کردم یکسری از ایرانی‌ها دورم جمع شدند و پرسیدند که مرتضی را از کجا می‌شناسم. من هم گفتم که پدرش هستم، برایش دعا کنید که به حق حضرت ابوالفضل انشاالله شفای عاجل بگیرد.

در این بین مادر پاشایی نیز ضمن گلایه از برخی چهره‌ها از انتشار عکسی که در روزهای گذشته روی صفحه شخصی یکی از خواننده‌ها منتشر شد گفت: برای برخی از این دوستان واقعا متاسفم که فقط برای خودنمایی آن عکس را منتشر کردند. هرگز نمی‌توانم ببخشم کسی را که در این شرایط عکس پسرم را در آن حالت بد و روی تخت آی سی یو منتشر کرده است.
 
امیر
۱۳۹۳-۰۸-۲۴ ۱۶:۴۶:۵۵
راستشو بگو این یک بازیه...نکنه حرفای تو مثل همه صحنه سازیه...این یک بازیه...عاشقت میمونیم مرتضی.... (2489327) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۸-۲۴ ۱۷:۰۷:۳۱
مادرم، خانم پاشایی:
ضمن تسلیت به شما و خانواده گرامی، عکس منتشر شده واقعیتی است که برای هر یک از ما نیز امکان رخداد دارد و در صورت وقوع آن شرایط ، چیزی از ارزشهای شخص، به خصوص جوانی مانند مرتضی نمی کاهد.
مردم ایران مرتضی را برای چیزی فراتر از چهره و رخساره دوست دارند.و چهره ای دگیر از او در یادها خواهند داشت.
روحش شاد. (2489378) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۸-۲۴ ۱۷:۲۲:۱۶
روحش شاد (2489409) (alef-10)
 
متین
۱۳۹۳-۰۸-۲۵ ۰۵:۵۴:۲۰
مرتضی جایت خالی میماند (2490724) (alef-10)
 
سهیل
۱۳۹۳-۰۸-۲۵ ۰۷:۴۶:۰۵
روحت شاد (2490843) (alef-10)