توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 479854
حکم اعدام برای 2 سارق مسلح طلافروشی در گلستان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۰
رئیس کل دادگستری گلستان از صدور حکم دو نفر از سارقان مسلح طلافروشی گالیکش خبرداد و گفت: این حکم از سوی دادگاه انقلاب گنبدگاووس صادر شده و قابل فرجام خواهی در دیوان عالی است.

میزان نوشت: هادی هاشمیان رئیس کل دادگستری گلستان از صدور حکم دو نفر از سارقان مسلح طلافروشی گالیکش خبر داد و گفت: این حکم از سوی دادگاه انقلاب گنبدگاووس صادر شده و قابل فرجام خواهی در دیوان عالی است.

وی گفت: این سارقان اردیبهشت سال گذشته پس از بستن جاده اصلی گالیکش با استفاده از کلاشینکف و کلت و ایجاد رعب و وحشت برای مردم، ۱۳ کیلوگرم طلا را دزدیدند.

هاشمیان افزود: سارقان ۳ نفر بودند که پس از تعقیب و گریز، ۲ نفرشان دستگیر شدند و طلا‌ها نیز چند روز پس از سرقت با تلاش پلیس کشف شد.

این مقام ارشد قضایی استان ادامه داد: پرونده دو سارق دستگیر شده در دادگاه انقلاب گنبد کاووس بررسی و حکم اعدام در محل سرقت برای آنان صادر شد.

وی افزود: این حکم به تازگی به مجرمان ابلاغ شده و قابل فرجام خواهی در دیوان عالی کشور است.

به گفته رئیس کل دادگستری گلستان، سارق سوم هم تحت تعقیب است و پس از دستگیری پرونده او با فوریت در دادگاه انقلاب گنبدکاووس رسیدگی خواهد شد.
 
 
کلمات کلیدی : سارق + سارقان مسلح + سارق طلافروشی + حکم اعدام
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.