توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 429750
حریق گسترده انبار لوازم خانگی در خیابان جمهوری + عکس
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران از حریق گسترده یک انبار لوازم خانگی در خیابان جمهوری خبر داد و گفت که در جریان عملیات اطفای حریق در این انبار یک آتش نشان دچار مصدومیت شد.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۲
 

123456.jpg
 
سید جلال ملکی در گفت وگو با ایسنا، در تشریح جزئیات این حادثه گفت: وقوع حادثه حریق در یک انبار لوازم خانگی در ساعت 18:35 روز پنج شنبه به سامانه 125 اطلاع داده شد و در پی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان سه ایستگاه را به همراه خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه واقع در خیابان جمهوری، ابتدای خیابان جمالزاده اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور آتش نشانان در محل حادثه ادامه داد: پس از حضور عوامل آتش نشانی در محل مشاهده شد حریق در انبار پشت یک فروشگاه به مساحت حدود 200 مترمربع رخ داده و شعله های آتش در حال سرایت به اماکن مجاور است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران با بیان اینکه این انبار دارای سقف شیروانی بود و داخلش نیز مملو از لوازم خانگی بود، ادامه داد: حریق در حال سرایت به قسمت زیرزمین و رمپ ورودی پارکینگ بود که آتش نشانان از چند جهت عملیات خود برای اطفای حریق را آغاز کرده و مدتی بعد موفق به مهار آن شدند.
ملکی با بیان اینکه مدتی بعد نیز آتش نشانان موفق به مهار کامل حریق شدند، اظهارکرد: دود زیادی در این انبار ایجاد شده بود که آتش نشانان با استفاده از تجهیزات مخصوص اقدام به تخلیه دود کردند.
وی با بیان آنکه این حادثه مورد مصدوم و فوتی نداشت، گفت: تنها یکی از عوامل آتش نشانی در حین عملیات دچار مصدومیت از ناحیه دست شد که تحت درمان قرار گرفت.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه این حادثه خسارت مالی سنگینی بر جای گذاشت، گفت: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل حادثه و تخلیه دود در ساعت 21:30 به عملیات خود خاتمه داده و محل را به عوامل پلیس تحویل دادند. 
کلمات کلیدی : آتش سوزی+آتش نشانی+حریق گسترده+انبار لوازم خانگی +خیابان جمهوری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.