توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 465552
موصل در کنترل نیروهای عراقی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۳
سخنگوی فرماندهی عملیات مشترک عراق از تسلط نیروهای این کشور بر هفتاد درصد کرانه راست موصل خبر داد.

به گزارش مهر به نقل از شبکه السومریه، فرماندهی عملیات مشترک اعلام کرد که از نظر نظامی نیروهای عراقی  کرانه راست موصل را در تسلط خود دارند.

فرماندهی عملیات مشترک عراق از طرح های نظامی ویژه برای آزاد سازی تلعفر خبر داد.

یحیی رسول سخنگوی فرماندهی عملیات مشترک عراق اعلام کرد: نیروهای عراقی بر ۷۰ درصد از کرانه راست موصل مسلط شده اند. نیروهای ما در همه محورهای عملیات «نینوا می آییم» در حال پیشروی به سوی اهداف از پیش تعیین شده  هستند. نیروهای عراقی بر بیش از ۳۰ درصد از مساحت محله موصل قدیمه در شهر موصل مسلط شده اند و هم اکنون در منطقه الفاروق در اطراف مسجد النوری هستند.

رسول تاکید کرد: نیروهای مشترک بر ۷۰ درصد کرانه راست موصل مسلط شده اند و فقط ۳۰ درصد باقیمانده در اشغال داعش است و از نظر نظامی می توانیم بگوییم که همه کرانه راست موصل تحت کنترل نیروهای ما قرار گرفته است زیرا از همه طرف داعش تحت محاصره قرار دارد. نیروهای ما ضربات مهلکی به داعش وارد کرده اند.

درباره تلعفر در غرب موصل نیز گفت: نیروها همانطور که همه می دانند آنرا به طور کامل محاصره کرده اند و همه راههای امداد رسانی داعش قطع شده و طرح های نظامی برای آزاد سازی آن آماده است.
 
کلمات کلیدی : حیدر العبادی+موصل+عراق
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.