نظر منتشر شده
۸
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 415359
جنایت هولناک خواستگار شکست خورده در تاکستان/ خانواده دختر را به رگبار بست
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۳
خواستگار شکست خورده که پس از شنیدن جواب رد، دختر مورد علاقه‌اش و خانواده او را به رگبار بسته وگریخته بود سرانجام پس از دو هفته با ردیابی‌های گسترده پلیسی در مخفیگاهش به دام افتاد. جنایتکارتحت تعقیب وقتی خود را در محاصره پلیس دید دست به خودزنی زد ولی با تلاش نیروهای امدادی از مرگ نجات یافت.

به گزارش ایران، روز جمعه چهاردهم آبان امسال مرد 40 ساله‌ای به نام فرامرز پس از شنیدن جواب رد از سوی دختر جوان و خانواده‌اش سناریوی شومی را طراحی و اجرا کرد.

مرد انتقامجو پس از تهیه یک اسلحه کلاشنیکف، ابتدا در مسیر پدر و خاله دختر جوان در شهرستان تاکستان - واقع دراستان قزوین- قرار گرفت و با شلیک چندین گلوله آنها را هدف قرار داد که در این واقعه خونین پدر مریم به قتل رسید و خاله‌اش نیز مجروح شد که به بیمارستان منتقل شد ونجات یافت. خواستگار کینه جو سپس برای کشتن مریم به محل کار او رفت و به محض روبه‌رو شدن با دخترجوان و چند زن دیگر همه را تهدید به قتل کرد و پس از شلیک چند گلوله، دختر مورد علاقه‌اش را هدف قرار داد و گریخت. او بلافاصله سراغ برادر مریم نیز رفته بود که در این جنایت ناکام ماند و به ناچارگریخت.

مریم - 30 ساله - پس از این جنایت با مرگ دست و پنجه نرم می‌کرد که پس از چند عمل جراحی با تلاش تیم پزشکی نجات یافت.

از سوی دیگر درتحقیقات پلیسی مشخص شد فرامرز از مدت‌ها قبل خواستگار مریم بوده و برای ازدواج با او بشدت پافشاری کرده است، ولی پدر مریم در تحقیقاتش پی‌ برده بود خواستگار دخترش دارای چند سابقه کیفری است. حتی چند سال پیش هم به‌جرم قتل در زندان بوده که پس از جلب رضایت و بخشش اولیای دم از قصاص نجات یافته و آزاد شده است. به همین خاطر با این ازدواج بشدت مخالف بود. این شرور به شکل‌های مختلف برای خانواده مریم مزاحمت ایجاد کرده بود به طوری که او سال گذشته در اقدامی جنون‌آمیز ماشین پدر «مریم» را به آتش کشید. قاتل فراری پیش از این نیز با تهیه اسلحه به خانه دختر مورد علاقه‌اش رفته بود تا پدرمریم را بکشد که ناکام مانده بود. پرونده‌های شکایت از وی نیز طی دو سال گذشته در دادگاه‌های تاکستان، قزوین و... مطرح بود.

سرانجام خواستگار کینه جو با طراحی سناریوی شومی، برای کشتن دخترمورد علاقه‌اش و خانواده او دست به اسلحه شد. تلاش‌های کارآگاهان برای شناسایی و دستگیری فرامرز ادامه داشت تا اینکه صبح پنجشنبه 27 آبان، کارآگاهان جنایی در ردیابی‌های پلیسی، مخفیگاه این جنایتکارفراری را شناسایی کردند. فرامرز که با دیدن مأموران شوکه شده بود وقتی خود را در محاصره دید در اقدامی جنون‌آمیز دست به خودزنی زد اما با تلاش بموقع کارآگاهان و نیروهای امدادی از مرگ نجات یافت و به بیمارستان منتقل شد.
 
کلمات کلیدی : جنایت + قتل هولناک
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۲۹ ۱۰:۲۴:۳۱
" پرونده‌های شکایت از وی نیز طی دو سال گذشته در دادگاه‌های تاکستان، قزوین و... مطرح بود"

متاسفانه در ایران تا جرمی اتفاق نیافتد کاری نمی کنند.پسر همسایه ما به شدت خواهرش را کتک می زد و در تماسی که ما با 110 داشتیم می گفتند در مسائل خانوادگی تا جرمی اتفاق نیافتد دخالت نمی کنیم. (4022016) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۲۹ ۱۰:۳۵:۲۹
تحویل بگیرید قوه قضاییه. مجرم رو که آزاد می کنید میشه نتیجش این (4022036) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۸-۲۹ ۱۰:۵۱:۵۲
کارآگاهان محترم دو سال پیش کجا بودند که طرف رفته ماشین پدر رو به آتش کشید بعد هم بنده خدا رو خواسته به قتل برسونه ، متاسفانه باز هم به شکایت مقتول رسیدگی نشد، حالا که طرف به قتل رسیده دنبال قاتل میگردند، خدا میدونه تو این چند سال خانواده دختر چقدر عذاب کشیدن از آزارهای این شرور. درود بر این پدر که برای خوشبختی دخترش جونشو داد. روحش شاد (4022058) (alef-11)
 
حسین
Romania
۱۳۹۵-۰۸-۲۹ ۱۱:۰۱:۲۸
ماشینش رو آتش زده، با اسلحه اقدام ناموفق به قتل کرده، تهدید و مزاحمت کرده بعد پلیس هیچ کاریش نداشته و طرف ول میگشته‌. به خاطر همین سهل انگاری پلیسی و قضایی طرف جری و پر رو شده و اقدام به قتل کرده.

چرا تهدید و ... را جرم تلقی نمیکنیم؟ حمل اسلحه و اقدام به قتل بماند (4022071) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۲۹ ۱۱:۰۳:۳۱
مشکل کشور ما این است که تهدید از نظر پلیس و قوه قضایه معنی ندارد و تا وقتی اتفاقی نیافتد ، کسی کاری نمی کند (4022074) (alef-11)
 
Canada
۱۳۹۵-۰۸-۲۹ ۱۶:۲۲:۱۰
مشکل کشور ما اینه که تهدید یه دعوای خانوادگی محسوب می شه نمک زندگی (4022548) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۲۹ ۱۱:۰۶:۳۳
این چه دادگاه و قانونی بوده که پس از این همه جنایت قتل و آتش زدن ماشین و تهدید و هزار کار دیگه میذاره بره اسلحه تهیه کنه بعد بره چندتا را به رگبار ببنده دوباره بره محل کار دخترم به رگبار ببنده بعد از اونجا بره برادر دخترم بکشه ولی نتونه این فرد که دست داعشی ها راهم از پشت بسته..... (4022079) (alef-11)
 
۱۳۹۵-۰۸-۲۹ ۱۱:۴۰:۳۵
باید در قتل اول که مرتکب شده بود قصاص میشد (4022118) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.