توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 130256
انصراف حیدری از حضور در انتخابات فدراسیون
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۰ ساعت ۱۴:۱۴
دارنده ۶ نشان جهانی و المپیک کشتی آزاد گفت: آبرویم را از سر راه نیاورده‌ام که با حضور در انتخابات کشتی آن را از دست دهم.

علیرضا حیدری در گفت‌وگو با فارس، درباره انصرافش از حضور در انتخابات فدراسیون کشتی عنوان کرد: شرایط مناسب نبود. تا پنجشنبه فکر می‌کردم آخرین مهلت ثبت نام این روز است، اما ناگهان مهلت تمدید شد. فکر کنم رایزنی‌هایی در حال رخ دادن است و با توجه به این موضوع صلاح دیدم که شرکت نکنم.

وی ادامه داد: دنبال این نبودم که از کسی رای بگیرم. نمی‌‌خواهم مسائل را باز کنم و احساس کردم آن طوری که تصورم بود، نشد. آبرویم را از سر راه نیاورده‌ام که با حضور در انتخابات کشتی به این شکل آن را از دست دهم. شرایط را مناسب ندیدم و کنار کشیدم.

دارنده ۶ مدال جهانی و المپیک کشتی تصریح کرد: در وزارتخانه نیازی به انتخابات نیست و وزیر با نظر خودش می‌تواند فرد مورد نظرش را انتصاب کند و این موضوع راحت‌تر است. انتخابات زمان سازمان تربیت بدنی بود.
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.