توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 370953
تعقیب ضاربان فلاحت‌پیشه توسط مردم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۱۱
نیروهای مردمی و بسیج در تعقیب ضاربان حشمت‌الله فلاحت‌پیشه در مناطق کوهستانی هستند که با توجه به اقتدار و اشراف نیروهای نظامی و امنیتی به‌زودی عاملان این اقدام ضدانسانی شناسایی می‌شوند.

به گزارش فارس، حشمت‌الله فلاحت‌پیشه، نماینده مردم اسلام‌آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی امروز توسط افراد ناشناس و مسلح مورد حمله قرار گرفت.

در این حادثه ۲ خودروی حامل مسؤولان مورد سوءقصد قرار گرفت و توسط چند نفر به رگبار گلوله قرار گرفت. در این حادثه دو خودروی حامل نماینده مردم اسلام‌آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی، فرماندار دالاهو، مدیرکل شیلات استان کرمانشاه و دیگر مسؤولان با شلیک پیاپی متوقف شدند که فرماندار و مدیرکل شیلات مجروح شدند.

۲ نفر دیگر در این حادثه جان خود را از دست دادند و افراد ضارب با به آتش کشیدن خودروی خویش از محل متواری شدند و در نهایت نیروهای امدادی و پشتیبانی در محل حاضر شده و مجروحان را به مراکز درمانی انتقال دادند و اکنون حال عمومی فلاحت‌پیشه خوب است.

براساس این گزارش، سرنخ‌هایی با توجه به باقی ماندن خودروی افراد ضارب در محل به‌دست آمده و نیروهای مردمی و بسیج در تعقیب افراد ضارب در مناطق کوهستانی هستند که رد آن‌ها گرفته شده و از محدوده قابل شناسایی موفق به فرار نشده‌اند.

خبرگزاری فارس استان کرمانشاه با تحقیقاتی که انجام داده به شهروندان اعلام می‌کند با توجه به اقتدار نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی استان کرمانشاه، منطقه در کنترل و اشراف کامل امنیتی و اطلاعاتی قرار دارد و با تأمین امنیت کامل و برقراری آرامش در منطقه به‌زودی عاملان این اقدام ضدبشری دستگیر و مجازات خواهند شد.
 
کلمات کلیدی : فلاحت پیشه+حمله تروریستی کرمانشاه+حادثه دالاهو
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.