نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 380150
تذکر شفاهی امیرآبادی:الگوی جدید قراردادهای نفتی در زمان شاه هم منسوخ بود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۹
نماینده مردم قم در مجلس الگوی جدید قراردادهای نفتی را موجب سپردن صنعت نفت کشور به بیگانگان به مدت ۳۰ سال خواند و این الگو حتی در زمان شاه هم منسوخ شده بود.

به گزارش فارس، احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی امروز چهارشنبه ۲۰ مرداد در تذکری شفاهی در صحن علنی مجلس با اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب بر انجام‌وظیفه همه نهادهای نظارتی در قبال قراردادهای جدید نفتی، گفت: با اصراری که وزیر نفت دارد، الگوی جدید قراردادهای نفتی، صنعت نفت کشور را به مدت ۳۰ سال در اختیار بیگانگان قرار می‌دهد.

وی با تقاضا از هیأت تطبیق قوانین مجلس شورای اسلامی جهت رسیدگی به این موضوع گفت: این نوع قرارداد حتی در زمان شاه نیز منسوخ شده بود.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در ادامه نسبت به پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان، رسیدگی به وضعیت فارغ‌التحصیلان بورسیه دانشگاه صنعت نفت و نیز وضعیت بیمه قالیبافان به وزرای آموزش‌ و پرورش، نفت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی تذکر داد.
 
کلمات کلیدی : امیرآبادی، قراردادهای نفتی
 
علي وارنا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۲۰ ۱۶:۲۱:۴۹
جناب اميرابادي شما كه ميدانيد وزير نفت دارد تخلف ميكند و صنعت نفت كشور رو بدست بيگانگان ميدهد، چرا به همكاري ديگر نمايندگان استيضاح اش نميكنيد؟؟؟؟؟ پس چرا اين حق رو به شما نمايندگاندادند؟؟؟؟ براي كي؟؟؟؟؟ براي برخورد با چنين افراديست استيضاح و اين حق، مگر بايد باز انحصار صنعت نفت كشور باشيم، پس روز ٢٩ اسفند رو از تقويم تصويب كنيد حذف شود، البته شماها قانون جديد قراردادهاي نفتي رو خوانديد و ما هم به شماها كه راي داديم اعتماد داريم، و خواستار برخورد مجلس هستيم (3878355) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.