نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 311372
سرلشکرجعفری: تلاش دشمن برای ناامن کردن ایران خنثی شده است
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۳۴
فرمانده کل سپاه گفت: تمام تلاش‌های دشمن برای ناامن کردن ایران با اقتدار و اشراف نیروهای امنیتی و اطلاعاتی خنثی شده است.

سرلشکر عزیز جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور در رزمایش بزرگ الی‌بیت‌المقدس با بیان اینکه بسیج کارکردها و عملکردهای معجزه‌آسایی داشته که با اقتدار، چشم همگان را به خود دوخته است تصریح کرد: کشورهای دنیا امروز حسرت داشتن نیروی بسیج که با ایمان و انگیزه مقتدرانه در صحنه است را می‌خورند.

به گزارش تسنیم فرمانده کل سپاه به کارکردهای مختلف بسیج اشاره و به کارکرد امنیتی، دفاعی آن تاکید کرد و گفت: بسیج در جنگ نرم سیاسی، فرهنگی و در کمک به رفع آسیب‌های اجتماعی کارکردهای مهمی انجام داده است که البته کارکرد دفاعی و امنیتی بسیج در پاسخ به تهدیدات عملکردی معجزه‌آسا بوده است.

فرمانده کل سپاه خاطرنشان کرد: امروز شاهد تشکیل ۵۰۰ گردان بسیجی در گردانهای امام حسین و ۱۵۰۰ گردان بیت‌المقدس در کشور هستیم که گردانهای بیت‌المقدس در لایه‌های حمایتی اول و دوم قرار دارند و همه اینها برای دفاع از انقلاب اسلامی آمادگی دارند که امیدواریم این آمادگی همواره حفظ شود.

وی حضور همه جانبه و هوشیارانه بسیج در صحنه را عامل اصلی اقتدار و امنیت پایدار در کشور دانست و به دستاوردهای این حضور اشاره کرد و گفت: اتحاد و هماهنگی نیروهای مدافع انقلاب اسلامی در سوریه، عراق، لبنان، یمن و دیگر کشورها دستاورد حضور بسیج در صحنه است و ما می‌ دانیم که از دشمنی دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی هیچ چیزی کم نشده است.

فرمانده کل سپاه به حوادث پاریس اشاره کر دوگفت: در حادثه پاریس و ناامنی‌های اروپا ما شاهدیم که تهدیدات علیه ایران فراتر هم رفته است و مطمئنیم که هدف اصلی آنها ایران و انقلاب اسلامی است.

وی افزود: دشمنان برای ناامن‌کردن ایران تلاش‌های زیادی کردند اما اشراف اطلاعاتی و امنیتی ما توطئه‌های آنها را خنثی کرده است. آنها می‌دانند که دیگر نمی‌توانند باجمهوری اسلامی با زبان زور سخن بگویند چرا که جمهوری اسلامی به یک قدرت برتر منطقه تبدیل شده است.
 
کلمات کلیدی : سپاه+سردار جعفری
 
۱۳۹۴-۰۸-۲۹ ۲۲:۴۶:۰۶
خداوند حافظ شما باشد اخوی (3336353) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.