توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 491571
شرور مسلح در کهنوج دستگیر شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۰
جانشین فرمانده انتظامی شهرستان کهنوج از دستگیری شرور مسلح و کشف یک قبضه سلاح ممنوعه در مخفیگاهش خبر داد.

به گزارش تسنیم، سرهنگ مجید محمودی امروز در جمع خبرنگاران اظهار‌ داشت: پلیس با اخلال‌گران نظم و امنیت عمومی جامعه با قاطعیت برخورد می‌کند.

وی با اشاره به اینکه شرور مسلح در کهنوج تیر‌اندازی‌های ایزایی در سطح شهر داشته و سبب رعب و وحشت مردم شده است گفت: با شناسایی این شرور دستگیری وی در دستور کار پلیس قرار گرفت و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان کهنوج با بیان اینکه در بازدید از مخفیگاه این شرور یک قبضه سلاح ممنوعه نیز کشف شد افزود: متهم دارای سوابق کیفری، شرارت و ایجاد ناامنی و اخلال در نظم و امنیت شهروندان شهرستان کهنوج است.

وی با اشاره به اینکه اشراف اطلاعاتی، از اولویت‌های پلیس در حوزه استحفاظی است خاطر‌نشان کرد: در بازجوئی‌های به‌عمل آمده این شرور مسلح به بزه انتسابی و شرارت‌های خود از جمله، حمل سلاح غیرمجاز، زور‌گیری و چندین مورد تیراندازی ایزایی در سطح شهرستان اعتراف کرد. در حال حاضر این شرور برای سیر روند قانونی پرونده، تحویل دستگاه قضایی شده است.
 
کلمات کلیدی : دستگیری + شرور مسلح
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.