توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 421974
سقوط هواپیما در پاکستان با 48 کشته +تصاویر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۰
هواپیمای مسافربری شماره 661 شرکت پی‌آی‌ای(شرکت هواپیمایی ملی) پاکستان از منطقه چترال به سمت اسلام‌آباد در حال پرواز بود، شب گذشته در جنگل‌های ناحیه حویلیان بر اثر نقص فنی سقوط کرد.
 
به گزارش فارس، هواپیمای مسافربری شماره 661 شرکت پی آی ای(شرکت هواپیمایی ملی)از منطقه چترال به سمت اسلام‌آباد در حال پرواز بود که در جنگل‌های ناحیه حویلیان بر اثر نقص فنی سقوط کرد.

تمام 48 مسافر این هواپیما کشته شده‌اند و این موضوع توسط نیروهای امدادی و مقامات رسمی تأیید شده است.
گزارش‌ها نشان می‌دهد بعد از اینکه یکی از موتورهای هواپیما از کار افتاد خلبان دیگر نتوانست آن را هدایت کند و تلاش برای فرود اضطراری در جنگل هم بی‌فایده بود.

جنید جمشید خواننده مشهور پاکستانی که موسیقی پاپ را کنار گذاشت و به تبلیغی جماعت پیوست نیز از قربانیان این سانحه هوایی است.

مردم پاکستان با روشن کردن شمع ضمن برگزاری عزای عمومی با خانواده قربانیان این حادثه ابراز همدردی کردند.
بعد از حادثه سقوط هواپیما بیرون از بیمارستان و فرودگاه صف‌های طولانی از خانواده قربانیان این حادثه تشکیل شده است که منتظر شناسایی عزیزان خود هستند تا بتوانند مراسم تدفین آنها را برگزار کنند.

به علت سوختگی شدید بسیاری از اجساد قابل شناسایی نمی‌باشد و پزشکان ناچارند از تست دی ان ای و سایر موارد استفاده کنند که زمان بر خواهد بود.

در عکس‌های زیر تصاویر سقوط هواپیمای مسافربری در پاکستان را مشاهده می‌کنید.

 
کلمات کلیدی : سقوط هواپیما + پاکستان + حادثه هوایی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.