نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 382176
واکنش‌قالیباف‌ به‌ خودسوزی‌ مقابل‌ شورای‌ شهر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۱
محمدباقر قالیباف در صفحه شخصی اش در اینستاگرام نوشت: بنا به گفته دوستان مشکلات مالی و تقاضاهایی داشته و دوستان در دفتر ملاقات‌ مردمی هم به او قول‌هایی داده‌اند؛ پیش از این هم علی‌رغم اینکه هر جانباز تنها یک‌بار از تسهیلات در اختیار داشتن غرفه میوه‌وتره‌بار بهره‌مند می‌شود ایشان برای ۴سال متمادی تحت پوشش این حمایت قرار گرفته است.

به گزارش انتخاب اما گویا قول‌ها و توجیهات همکارانم ایشان را راضی نکرده و به این اتفاق تلخ منجر شده است؛ البته خدا را شکر می‌کنیم که میزان سوختگی کم بوده است.

این اتفاق، فراتر از بار سنگین کلماتی است که برای شرح و گزارشش به کار می‌بریم؛ مردی که روزی برای دفاع از این کشور به جبهه‌ها رفته است تا حدی مستاصل شده است که حاضر شده خود را به آتش بکشد؛ متاسفانه شهرداری تهران هرچند فراتر از مسئولیتش اقدام می‌کند اما امکانات محدودی دارد. در حال حاضر برای همین غرفه‌های محدود میوه‌وتره‌بار حدود چندصد جانباز متقاضی در صف هستند.

شهروندان زیادی نیازمند کمک ما هستند و ورای آنکه جانباز، ایثارگر یا انقلابی هستند هم‌سایه و هم‌نوع ما هستند؛ کاش در شهرداری انقدر بودجه یا اختیار داشتیم که می‌شد به عنوان نهادی حاکمیتی به همه مردمی که در دوره رکود اقتصادی آسیب می‌بینند کمک کنیم.

اما واقعیت این است که ظرفیت‌ها محدود است؛ این مشکلات را جز با برگشت به سنت‌های دینی و به میدان آمدن همه مردم (و نه فقط نهادها) نمی‌توانیم حل کنیم.
۱۳۹۶/۰۶/۰۹ ۱۴:۰۶
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۷ ۱۳:۳۰
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۷ ۱۲:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۷ ۱۱:۰۰
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۷ ۱۰:۵۷
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۶ ۱۷:۲۴
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۴ ۱۱:۴۰
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۴ ۱۱:۲۷
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۳ ۲۰:۴۱
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۳ ۲۰:۰۲
 
 
کلمات کلیدی : قالیباف+خودسوزی مقابل شورای شهر
 
عبدالله
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۲۶ ۲۲:۰۴:۱۴
سالهای جوانی ام را در جنگ گذرانده و به دریافت کارت ایثار نایل شدم اکنون در ایام پیری برای بدهی15 میلیونی حکم جلبم صادر شده و دنبالم میگردند راهی جز ....برایم نمانده شاید بعد از من مسئولین مانع از زندان رفتن رزمندگان دفاع مقدس شوند...در این کشور فرزند فوتبالیست میتواند برای کسب وکار وام25 میلیارد تومانی بگیرد وپس ندهد ولی برای یک رزمنده وام15 میلیونی که از طریق کسر حقوقش سهل الوصول هم هست نیست!!! (3888219) (alef-11)
 
United Kingdom
۱۳۹۵-۰۵-۲۶ ۲۲:۳۲:۱۰
همه مردمی که در دوره رکود اقتصادی آسیب می‌بینند (3888258) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.