نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 372375
آمریکا: قطعا با نظر ظریف مخالفیم
تاریخ انتشار : جمعه ۲۵ تير ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۳۰
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا ساعتی پس از اعلام نارضایتی وزیر خارجه ایران از روند کم‌رمق اجرای برجام گفت که این وزارتخانه با نظر آقای ظریف قطعاً مخالف است.

به گزارش فارس دیروز سالگرد خوانده شدن متن برجام بود و مقامات ایرانی و خارجی متعددی در خصوص آن اظهارنظر کردند و یکی از این مقامات «محمدجواد ظریف» وزیر امور خارجه ایران بود؛ وی از «اجرای کم‌رمق» اظهارنارضایتی کرده بود.

وزارت خارجه آمریکا ساعتی پس از اعلام نارضایتی وزیر خارجه ایران از روند کم‌رمق اجرای برجام گفت که این وزارتخانه با نظر آقای ظریف قطعاً مخالف است.
 
کلمات کلیدی : ظریف+برجام+آمریکا
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۵ ۰۹:۴۸:۵۶
بانک های اروپایی و شرکت های تجاری فقط از امریکا نمیترسند. مخالفان داخلی برجام دائم در حال مخابره این هستند که برجام ترکمنچای بود و دوامی نخواهد داشت و این باعث شده شرکت هایی که شرایط داخل ایران رو برای امکان سنجی حضور خود دائم رصد میکنند معامله با ایران رو دارای ریسک زیاد قلمداد کنند و عطایش را به لقایش ببخشند. (3824316) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۵ ۱۵:۱۴:۴۳
آمریکا قطعا غیر قابل اعتماد است. مرگ بر آمریکا (3824617) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.