توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508671
ادامه سریال کابوس‌وار در استقلال؛ شجاعیان هم مصدوم شد!
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۸
داریوش شجاعیان در تمرین روز گذشته استقلال مصدوم شد.

به گزارش سایت نود، استقلال این روزها در اوج دوران بدشانسی است و این همان موضوعی است که دکتر نوروزی روز گذشته در گفت و‌گو با رادیو تهران به ‌آن اشاره کرد. استقلال امسال با بدشانسی رو به رو شده است.

ظاهرا سریال مصدومیت‌‌ های استقلال همچنان ادامه دارد و بعد از اینکه مجید حسینی و میلاد زکی‌پور دچار مصدومیت شدند و امید ابراهیمی هم بازی با گل‌گهر را از دست داد این بار مصدومیت و بدشانسی به سراغ داریوش شجاعیان آمد.

هافبک استقلال که یکی از بهترین بازیکنان تیمش در هفته‌های اخیر بود در جریان تمرین روز گذشته تیمش دچار مصدومیت شد و این مصدومیت به شکلی است که وی در تمرین امروز هم شرکت نکرد.مصدومیت این بازیکن از ناحیه زانو است ولی هنوز میزان اسیب دیدگی وی و مدت دوری اش از میادین مشخص نشده اما به نظر می‌رسد وی هم به بازی با گل‌گهر سیرجان نرسد.

استقلالی‌ها امروز پیش از تمرین گوسفند قربانی کردند تا بلکه شاید این بدشانسی‌ها دست از سر این تیم بردارد.استقلال روز جمعه در سیرجان باید به مصاف گل‌گهر برود.
 
کلمات کلیدی : داریوش شجاعیان+استقلال
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.