توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 448173
تذکر نمایندگان به وزیر اقتصاد: ضرورت رسیدگی به وضعیت سپرده‌گذاران مؤسسه ثامن‌الحجج و کاسپین
تعداد 3 نفر از نمایندگان به وزیر اقتصاد ضرورت اقدام و عمل عاجل در تعیین تکلیف وضعیت سپرده‌گذاران مؤسسه مالی و اعتباری ثامن‌الحجج و کاسپین را متذکر شدند.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۶
به گزارش فارس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولین اجرایی کشور در جلسه علنی امروز مجلس (4 اسفند 95) از سوی هیأت رئیسه قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر به وزیر اقتصاد در مورد برداشت غیرقانونی از حساب‌های مردم به عنوان هزینه ارسال پیامک توسط بانک‌ها به ویژه مددجویان کمیته امدادی که بعضا تلفن همراه ندارند و هزینه ارسال پیامک از حساب‌های آنها کسر می‌شود، تذکر داد.

جلال محمودزاده، عبدالکریم حسین‌زاده و محمود صادقی نمایندگان مهاباد، نقده و تهران در تذکری به وزیر علوم مطرح کردند. دلیل حذف رشته فقه امام شافعی از دفترچه کنکور سراسری در سال جاری علیرغم تاکیدات مقام معظم رهبری در زمینه حفظ وحدت چیست؟

نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در تذکری به وزیر صنعت خواستار مشخص شدن هزینه‌کرد ارز مرجع سال‌های 91 تا 92 شد.

سیده‌فاطمه حسینی، سیده حمیده زرآبادی، طیبه سیاوشی و فاطمه سعیدی نمایندگان تهران، قزوین و تهران به وزیر اقتصاد ضرورت اقدام و عمل عاجل در تعیین تکلیف وضعیت سپرده‌گذاران مؤسسه مالی و اعتباری ثامن‌الحجج و کاسپین را متذکر شدند. 

قاسم احمدی لاشکی نماینده مردم نوشهر در تذکری به وزیر علوم عنوان کرد: نخبگان جامعه و به ویژه کسانی که از سوی مراجع علمی جهانی جزء یک صدم درصد دانشمندان جهانی معرفی شدند به هیچ وجه مورد توجه واقع نشدند. به فوریت در این باره اقدام شود. 

نادر قاضی‌پور و علیرضا محجوب نمایندگان ارومیه و تهران به وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی لزوم در نظر گرفتن شاخص‌های بانک مرکزی برای هزینه‌های حداقل 4 نفر برای تعیین دستمزد کارگران را متذکر شدند. 

حیدرعلی‌ عابدی نماینده مردم اصفهان به رئیس‌جمهور لزوم ابلاغ برنامه مدون به معاونان و مدیران کل امور مجلس وزارتخانه‌ها برای حضور و ارتباط مستمر با نمایندگان در مجلس شورای اسلامی را متذکر شد.

علی‌اصغر یوسف‌نژاد نماینده مردم ساری در تذکری به وزیر اقتصاد خواستار بررسی علل دور شدن کانون سهام عدالت از اهداف ماموریت‌های خود شد.
 
کلمات کلیدی : ثامن‌الحجج +کاسپین+سپرده‌گذاران+بانک مرکزی+وزیر اقتصاد
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.