توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 438075
سرلشکر باقری: نباید لحظه‌ای از اندیشیدن به افزایش قدرت دفاعی کشور غفلت کنیم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۳
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: انتظارات ستاد کل نیروهای مسلح از نیروهای مسلح این است که با حفظ روحیه ایثارگری و آموزش‌های دینی روز به روز بر تقویت روحیه و آمادگی‌ یگان‌های رزم افزوده تا دشمنان حتی لحظه‌ای به فکر تجاوز به کشور ما نباشند.

به گزارش ایسنا، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح  در مراسمی با حضور فرماندهان نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، ضمن تقدیر از رشادت‌ و دلاوری‌های نیروی زمینی ارتش در 8 سال دفاع مقدس، گفت: نیروی زمینی ارتش می‌بایست ضمن آمادگی کامل، روز به روز بر توانایی و قدرت دفاعی خود افزوده و همواره با پیشرفت‌های جدید در عرصه نظامی آماده رزم و دفاع از مرزهای کشور اسلامی باشد.

وی با تبریک انتصاب فرمانده جدید نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: انتظارات ستاد کل نیروهای مسلح از نیروهای مسلح این است که با حفظ روحیه ایثارگری و آموزش‌های دینی روز به روز بر تقویت روحیه و آمادگی‌ یگان‌های رزم افزوده تا دشمنان حتی لحظه‌ای به فکر تجاوز به کشور ما نباشند و ما نباید لحظه‌ای از اندیشیدن به افزایش قدرت دفاعی کشور غفلت کنیم.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: شما عزیزان با دیگر همرزمانتان در سایر نیروهای ارتش و سپاه و دیگر مجموعه‌های امنیتی و دفاعی کشور مظهر نسل با بصیرت هستید و قدرت واقعی نیروهای مسلح ما «ایمان حقیقی و انقلابی گری» است.

باقری گفت: تلاش برای بازآفرینی پیروزی‌های گذشته می‌تواند «فتح خرمشهر مکرر» را تضمین کند، این همان درسی است که ما از 8 سال دفاع مقدس آموخته‌ایم.

وی افزود: ما بایستی با استمداد از شهدا مسیرمان را ادامه بدهیم و در این مسیر باید با ولایتمداری بدون تفسیر و تعبیر و با تبعیت کامل عمل کنیم. ما باید به قدرت الهی اتکا کنیم و مطمئن باشیم که خداوند در این راه به همه ما عنایت می‌فرمایند.
 
کلمات کلیدی : توانمندی دفاعی+ قدرت دفاعی + سرلشکر باقری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.