توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 416277
۸۰۰هزار زائر وارد مرز مهران شدند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۷
استاندار ایلام گفت: در دور بازگشت زوار، تاکنون 800 هزار زائر وارد مرز مهران شدند.

به گزارش فارس، محمدرضا مروارید امروز اظهار داشت: تا این لحظه بیش از 800 هزار نفر از مرز بین‌المللی مهران از کربلای معلی وارد کشور شده‌اند و پیش‌بینی می‌شود بازگشت زائران تا دو سه روز آینده ادامه داشته باشد.

نماینده عالی دولت در استان ایلام گفت: موکب‌های پذیرایی که همه روزه در ایام اربعین توسط مردم مهران برای پذیرایی از زائرین اربعین برپا شده، همچنان در حال خدمات‌رسانی به زائرین هستند و تا دو سه روز آخر یعنی آخرین نفر زائرانی که به میهن بازگردند، این موکب‌ها در استان ایلام برپا بوده و خدمات‌رسانی می‌کنند.

وی ادامه داد: برای انتقال زائران به شهرهای خود ترمینال برکت آماده خدمات‌رسانی بوده و یک هزار و 500 دستگاه اتوبوس کار حمل و نقل زائران به شهرهای کشور را انجام می‌دهند.

این مسؤول اضافه کرد: ترافیک در شهرستان مهران با توجه به این که زائران در این چند روز سفر خود را مدیریت کرده و در بازگشت خود عجله نکرده و به روز آخر موکول نکردند، روان است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

مروارید تصریح کرد: ترافیک محورهای ارتباطی ایلام آرام و روان بوده و تردد به سهولت صورت می‌گیرد، مسیرهای ایلام به مهران و مهران به ملکشاهی هم با توجه به یک طرفه کردن آن مشکل ترافیکی وجود ندارد.

استاندار ایلام گفت: با توجه به تلاش راهور و پلیس راه، ترافیک در محورهای ایلام روان است و در بازدیدی که مسؤولان از مسیرهای منتهی به شهرستان مهران داشته‌اند، هیچ ترافیکی گزارش نشده است.
 
کلمات کلیدی : زائران اربعین+مرز مهران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.