نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 445879
تولید خودرو به ۳ میلیون دستگاه می‌رسد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۵
بر اساس هدف‌گذاری صورت گفته در ۱۰ سال‌ آینده تولید انواع خودروی سواری به سالانه سه میلیون دستگاه افزایش خواهد یافت.

به گزارش ایسنا، ویرایش دوم سند "اهداف و سیاست‌های توسعه صنعت خودرو در افق ۱۴۰۴" سال ۱۳۹۳ به تصویب وزارت صنعت، معدن و تجارت رسیده و به خودروسازان داخلی ابلاغ شد.

در این سند راهکارهای دست یافتن به اهداف سند چشم‌انداز ۲۰ ساله توسعه کشور در حوزه صنعت خودرو و قطعه، پیش‌بینی و ابلاغ شده است.

در این زمینه در سند اهداف صنعت خودرو در افق ۱۴۰۴ عنوان شده که در این سال تولید انواع خودروی سواری در ایران باید به سالانه سه میلیون دستگاه افزایش یابد.

طبق این سند دو میلیون دستگاه از خودروهای سواری تولیدی در این سال (۱۴۰۴) به مصرف بازار داخل رسیده و یک میلیون دستگاه نیز باید صادر شود.

این هدف‌گذاری در حالی است که پیش‌بینی می‌شود در سال جاری (۱۳۹۵) حدود یک میلیون و ۳۰۰ هزار دستگاه خودرو در خودروسازان داخلی تولید شود.
 
کلمات کلیدی : خودرو + صنعت خودرو سازی
 
Germany
۱۳۹۵-۱۱-۲۷ ۱۰:۰۴:۰۳
اونوقت باید این ماشین ها را کجا بجا داد ؟ماشین از رده خارج نمیشه صادرات هم که نداریم خیابانهای کلان شهر ها هم اشباع شده (4165976) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۷ ۱۵:۴۲:۴۸
موضوع این هست مردم توان خرید ندارند این خودروها در انبارها می مانند تا بپوسند (4166067) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته