توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 507672
دستگیری 3 سوداگر مرگ با محموله بزرگ تریاک در مشگین شهر
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۹
فرمانده انتظامی استان از دستگیری 3 سوداگر مرگ در عملیات مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر "مشگین شهر" خبر داد و گفت: در این عملیات 19 کیلو و 960 گرم تریاک کشف شد. 

به گزارش ایسنا، سردار حسین عبدی با بیان این مطلب از تداوم اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ خبر داد و افزود: در راستای تحقق اهداف این طرح، صبح امروز مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر "مشگین شهر" موفق شدند در عملیاتی مقتدرانه 3 سوداگر مرگ را در سه راهی "هریس" دستگیر کنند. 

وی با اشاره به اینکه دستگیرشدگان با استفاده از یک دستگاه سواری پژو 405 محموله بزرگ تریاک را حمل می کردند، افزود: در بازرسی از این خودرو 19 کیلو و 960 گرم تریاک کشف شد. 

فرمانده انتظامی استان اردبیل بر ضرورت مشارکت مردم با پلیس در مبارزه قاطع با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ تأکید کرد و گفت: تلفن 110 مرکز فوریت های پلیسی به صورت شبانه روزی آماده دریافت گزارش های مردمی در ارتباط با فعالیت های مجرمانه قاچاقچیان و سوداگران مرگ است.
 
کلمات کلیدی : مواد مخدر + کشف تریاک
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.