نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 437472
آخرین مهلت ثبت‌نام تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری
تاریخ انتشار : شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۴
ثبت نام انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت مقاطع کارشناسی ارشد ودکتری تخصصی ۱۳۹۵دانشگاه آزاد اسلامی ساعت ۲۴ امروز شنبه ۲ بهمن ماه پایان می‌یابد.

به گزارش ایسنا، داوطلبانی که در آزمون دکتری تخصصی سال ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی شرکت نموده و دعوت به مصاحبه شده اند می توانند در رشته/ گرایشی که مصاحبه شده اند حداکثر ۲۰ محل دانشگاهی را انتخاب نمایند. هیچ یک از پذیرفته شدگان مراحل قبلی ازمون دکتری تخصصی ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی که در واحدهای دانشگاهی محل پذیرش قبلی خود ثبت نام نموده اند ، مجاز به شرکت در این مرحله از تکمیل ظرفیت نمی باشند.

داوطلبانی که در جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی شرکت نموده اند می توانند متناسب با مجموعه امتحانی خود حداکثر تا ۲۰ رشته/محل را انتخاب نمایند. هیچ یک از پذیرفته شدگان مراحل قبلی آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی که در واحدهای دانشگاهی محل پذیرش قبلی خود ثبت نام نموده اند مجاز به شرکت در این مرحله از تکمیل ظرفیت نمی باشند.

متقاضیان می توانند برای ثبت نام به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org مراجعه نمایند و با توجه به محدود بودن رشته/محل های ارائه شده لازم است داوطلبان قبل از تهیه کارت اعتباری ثبت نام از ارائه رشته / محل مورد نظر خود اطمینان حاصل نمایند.

به گزارش روابط عمومی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، نتایج این مرحله از تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی هفته اول بهمن ماه اعلام خواهد شد .
 
کلمات کلیدی : دانشگاه آزاد اسلامی+آزمون دکتری+کارشناسی ارشد
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۱۶ ۱۰:۴۶:۵۵
سایت دانشگاه آزاد داغون است .
دانشگاه ازاد اسلامی مبلغ 165 هزار تومان از هزاران دانشجو برای ثبت نامه دوره دکترا اخذ کرده است. بعد از اینکه امتحان آزاد و دولتی یکی شد قرار شد پول متقاضیان را پس دهد. و بعد از قریب 2 ماه که که قرار بود این هزینه را عودت دهد هنوز اقدامی انجام نداده است. و عنوان می کند شماره حساب شبا اشتباه است.
با توجه یا اینکه به راحتی می تواند این نتقال پول را انجام دهد بعد از هزاران بار پیگیری عملا پول ما را نمی دهد.در سایتشون نوشتند شماره حساب بگویید عودت بدهیم ولی عملا فرمالیته است.

لطفا این موضوع را به مدیران آنها گوشزد نمایید پول ما دانشجویان را بدهند.
خدا خیرتون بده که مشکل ما را در آن رسانه وزین منعکس می کنید. (4150258) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.