توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 444771
معطلی4.5 ساعته مسافران پرواز تهران-بندرعباس
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۳۷
مسافران پرواز تهران - بندرعباس هواپیمایی هما با تاخیر4 و نیم ساعته در فرودگاه مهرآباد مواجه شدند.

به گزارش ایرنا،محمد حسین مومن یکی از مسافران این پرواز شامگاه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: علی رغم اینکه ساعت پرواز شماره 458 هواپیمایی هما، 17 و 45 دقیقه است اما این پرواز تاکنون انجام نشده است.
مومن افزود: مسافران این پرواز اکنون در ترمینال شماره 2 فرودگاه مهرآباد سر درگم هستند و مسوولان پروازی نیز تنها با قبول تاخیر در پرواز، جوابگوی نارضایتی مسافران نیستند.
وی ادامه داد: براساس قوانین انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی (یاتا ) در صورت وقوع تاخیر شرکت های هواپیمایی موظف به ارایه یک وعده غذای گرم و حتی اسکان مسافران هستند اما تا این لحظه اقدامی در این راستا صورت نگرفته است.
مومن گفت: بعداز4 ساعت تاخیر مسوولان شرکت هما با ارایه بسته حاوی آب میوه و بیسکویت سعی در دلجویی از مسافران داشتند اما همچنان هیچ مسئولی در مورد دلایل تاخیر بوجود آمده توضیحی ارایه ندادند.
همچنین یکی از مسافران پرواز 5208 هواپیمایی آتا به مقصد تبریز نیز گفت: ساعت درج شده در بلیط این پرواز 20 و 40 دقیقه است اما تا کنون این پرواز انجام نشده و مسافران این پرواز نیز سردرگم هستند.
اطلاعات پرواز فرودگاه مهر آباد در پاسخ به خبرنگار ایرنا ضمن تایید این تاخیردر این پروازها گفت: دلیل تاخیرها از سوی شرکت ها اعلام نشده اما به احتمال فراوان پرواز تهران – بندر عباس در ساعت 30 دقیقه بامداد انجام خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : تاخیر پرواز+پرواز تهران بندرعباس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.