توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 430172
قلعه‌نویی: رفیعی برود، برایش میهمانی می‌گیرم/ حتما با کرار برخورد می‌کنم
بخش ورزشی الف،11دی95
سرمربی تراکتورسازی معتقد است نمایش تیم‌های تراکتور و ذوب آهن سال‌های سال در ذهن فوتبال ایران باقی می‌ماند.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۰
به گزارش ایسنا، امیر قلعه‌نویی پس از صعود تیمش به فینال جام حذفی گفت: ابتدا به فوتبال ایران تبریک می‌گویم سالیان سال این بازی در ذهن همگان خواهد ماند. هیچ چیز از ارزش‌های ذوب آهن و مربی خوبش کم نمی‌شود.

وی افزود: کار ما نباید به اینجا می‌کشید. دو گل بچگانه خوردیم و باید گل سوم را سریع‌تر می‌زدیم. مطمئن باشید با کرار برخورد شدید می‌کنم. نمی‌شود این آقا بیاید و این کارها را بکند.

قلعه نویی گفت: ما در ایران فقط نیروی انسانی داریم و از برنامه‌ریزی مناسبی برخوردار نیستیم. این زمین کیفیت خوبی داشت ولی کیفیت آن به نقش جهان نمی‌رسد ولی به هر حال در همین زمین نسبتا مناسب هم فوتبال خوبی را شاهد بودیم.

وی درباره نیم فصل دوم توضیح داد: نتیجه، دست آن بالایی است و ما سعی می‌کنیم تلاش خود را انجام دهیم. صددرصد در نیم فصل تیم را تقویت کرده و با این تغییرات نتایج بهتری خواهیم گرفت. تیم دو روز استراحت خواهد کرد و سپس با کمک آقای آجرلو به اردو خواهیم رفت. به تیم ذوب آهن هم تبریک می‌گویم که یک مربی خوب دیگر به نام مجتبی حسینی را به فوتبال معرفی کرد.

امیر قلعه‌نویی همچنین در نشست خبری بعد از دیدار تیمش برابر ذوب آهن گفت: به فوتبال ایران تبریک می‌گویم که شاهد چنین بازی زیبایی بود. خدا را شکر می‌کنم که توانستم بعد از چند سال که یک بازی استقلال و پرسپولیس (نمی‌دانم دقیقا چه سالی بود) یکی هم این دیدار که تمام فوتبال‌دوستان ایرانی از آن لذت بردند را در آن سهیم بودند.

وی درباره کارت گرفتن کرار جاسم نیز گفت: برای بازیکنانی مثل هادی محمدی و کرار جاسم تاسف می‌خورم که به سادگی کارت می‌گیرند. با کرار حتما برخورد می‌کنم و حتی اگر لازم باشد، تا جایی که عذرش را بخواهم نیز پیش می‌روم.

قلعه‌نویی ادامه داد: به مجتبی حسینی تبریک می‌گویم که تیمش چنین بازی باکیفیتی را مقابل ما به نمایش گذاشت.

قلعه‌نویی ادامه داد: خدا را شکر فضای ورزشگاه  خوب بود. هواداران خوب بودند و این فضا امیدوارم در فوتبال ایران ادامه داشته باشد. از تماشاگران تبریز که 11 ساعت سفر کردند تشکر می‌کنم.

او با گلایه مجدد از هادی محمدی ادامه داد: هادی محمدی زمانی که در ذوب آهن بود عالی کار می‌کرد اما در این چند ماه برای ما درست و خوب بازی نکرده است.

قلعه‌نویی ادامه داد: داوری خیلی خوب بود و زرگر خوب داوری کرد اما اعتقاد دارم که یک صحنه روی مهدی کیانی پنالتی شد که داور می‌توانست این پنالتی را بگیرد.

وی درخصوص برنامه تراکتور در نیم فصل هم گفت‌: به دلیل شرایط آب و هوایی در تبریز نمی‌مانیم و دنبال یک اردو هستیم که امیدوارم برگزاری اردو را هماهنگ کنیم و در این اردوها بازیکنان جدیدمان هماهنگ شود.

سرمربی تیم تراکتور درخصوص کرار جاسم گفت: کرار باید حتما با برخورد مواجه شود و نمی‌شود بازیکنی هر کاری که دلش خواست در تیم بکند.

قلعه‌نویی درخصوص سروش رفیعی و جدا شدنش از تراکتور گفت: سروش اگر دوست داشت بماند، بماند و اگر هم نخواست می‌تواند برود و من حتی حاضرم با هزینه شخصی خود برای وی یک مهمانی بگیرم چرا که او در تراکتور زحمت کشیده و برای ما سنگ تمام گذاشت.
 
کلمات کلیدی : باشگاه تراکتور سازی+باشگاه ذوب آهن
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.