نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 440270
سفیر سوئیس، به وزارت امور خارجه احضار شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۲
بهرام قاسمی گفت: سفیر سوئیس به عنوان حافظ منافع آمریکا در ایران به وزارت امور خارجه احضار شد.

به گزارش خبرآنلاین،بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: سفیر سوئیس در تهران بعنوان حافظ منافع دولت ایالات متحده آمریکا بعدازظهر امروز توسط محمد کشاورززاده مدیرکل آمریکا وزارت امور خارجه احضار و یادداشت اعتراضی جمهوری اسلامی ایران در خصوص صدور فرمان اجرایی اخیر رئیس جمهور آمریکا و اعمال محدودیت و برخورد تبعیض آمیز علیه شهروندان ایرانی برای سفر به آمریکا به وی تحویل داده شد. در این دیدار صدور فرمان اجرایی رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا به منظور اعمال محدودیت برای سفر شهروندان ایرانی به آمریکا به بهانه های واهی و تبعیض آمیز، غیر قابل قبول و مغایر با کنوانسیونهای حقوق بشری و مفاد قرارداد ۱۵ اوت ۱۹۵۵ حقوقی و کنسولی بین دو کشور اعلام و بر حفظ و صیانت از حقوق شهروندان ایرانی تاکید شد.

سخنگوی وزارت امور خارجه خاطر نشان کرد: در این جلسه به سفیر سوئیس یادآوری شد که مردم ایران خود طی دهه های گذشته مظلومانه قربانی گروههای تروریستی مورد حمایت آمریکا بوده و نه تنها در هیچیک از عملیات گروههای افراطی تروریستی حضور نداشته اند، بلکه در همه جوامعی که در آن اقامت نموده اند، بعنوان یکی از قانون مدارترین شهروندان و ساکنان قلمداد شده اند.

قاسمی در پایان اظهار داشت: سفیر سوییس با اعلام این مطلب که از بازتاب فرمان اجرایی اخیر رئیس جمهور آمریکا در ایران مطلع است اعلام داشت مراتب را سریعا به وزارت خارجه آمریکا منعکس خواهد کرد.
 
کلمات کلیدی : دونالد ترامپ +سفیر سوئیس + وزارت امور خارجه + محدودیت‌ ویزایی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۱۰ ۱۵:۴۹:۰۹
التماس کنند شاید راهشون بدند
اه ما چقدر بدبختیم (4141925) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۱۰ ۱۶:۵۸:۵۹
فکر نکنم غم و درد بیشتر مردم مسئله لغو ویزا باشه فعلا نون شب از همه چیز مهمتره لغو ویزا برای کسانیکه برنامه ریزی کرده بودن شب عید برند پیش اقا زاده شون مهمه (4142048) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۱۰ ۱۷:۰۷:۰۶
اینها دلشان به حال ما نمیسوزد. نگران آقا زاده هایشان هستند که با این طرح دیگر نمیتوانند دائم بین ایران و آمریکا در تردد باشند و یا بچه هایشان در آنجا متولد شوند و اینجا به ما پز بدهند. (4142061) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.