توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 501344
برنامه رونالدو در ال کلاسیکو
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۰
کریستیانو رونالدو زمان بیشتری نسبت به بازی در مقابل منچستر در ال کلاسیکو بازی می کند.

به گزارش ایلنا به نقل از مارکا، کریستیانو رونالدو د رسوپرکاپ اسپانیا بازی خواهد کرد تا بتواند قبل از شروع لالیگا وضعیت خود را مشخص کند. رونالدو به خوبی از موقعیت خود در تیم و تاثیراتی که می تواند بر تیم بگذارد آگاه است و همچنین می داند تیم بدون او نیز می تواند بازی خوبی از خود ارائه دهد.

برنامه بازی رونالدو با بازی او در سوپرکاپ اروپا بسیار متفاوت است و مدت زمان بیشتری برای تیم در این بازی پا به توپ خواهد شد زیرا در بازی گذشته مدت زمان کمتری برای آماده سازی خود داشته است.

در مقابل منچستریونانید، رونالدو برای کمتر از 20 دقیقه برنامه ریزی کرد بود و دست آخر با 15 دقیقه بازی تاثیر گذار در پیروزی تیم  مقابل باشگاه گذشته خود تاثیر به خصوصی گذاشت و توانست جامی دیگر را همراه با رئال مادرید بالای سر ببرد.

 دو روز گذشته رونالدو به تمرینات تیم اضافه شد و با تمرینات خاص و اختصاصی به طور کامل آماده بازی در برار بارسلونا و دریافت سوپرکاپ اسپانیا می باشد و گفته شده است به طور فیکس 90 دقیقه کامل را برای رئال مادرید بازی خواهد کرد.
 
کلمات کلیدی : کریستیانو رونالدو+رئال مادرید
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.