نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 431144
شناسایی عامل تیراندازی مرگبار اتوبان بابایی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۲
عامل تیراندازی به راننده جوان خودرو پژو 206 که در بزرگراه بابایی کشته شد مأمور یگان امداد ناجا بود.

به گزارش «ایران»، دراین ماجرا که شامگاه جمعه رخ داد راننده پژو که درمسیر شرق به غرب بزرگراه در حرکت بود، ناگهان به طور مارپیچ از مسیراصلی منحرف و درکنار بزرگراه متوقف شد.

شاهدان ماجرا که خود را با عجله به خودرو رسانده بودند به محض گشودن در خودرو متوجه مرگ راننده شده و موضوع را به پلیس و اورژانس اعلام کردند. با حضور مأموران و نیروهای اورژانس مشخص شد پسر جوان بر اثر شلیک گلوله به سرش کشته شده است.

بدین ترتیب موضوع به بازپرس کشیک قتل تهران اعلام شد و بلافاصله تیم جنایی درمحل حادثه حضور یافتند. در نخستین بررسی‌ها مشخص شد پسر 27 ساله از پشت سر هدف اصابت گلوله قرار گرفته است.

کارآگاهان در ادامه تحقیقات دریافتند قربانی ماجرا حدود نیم ساعت قبل از حادثه، از محل کارش - کارگاه مبل‌سازی در جاجرود - راهی تهران شده بود که بین راه هدف اصابت گلوله قرار گرفت.

تحقیقات پلیسی دراین باره ادامه داشت که صبح یکشنبه - 12 دی- عامل تیراندازی خود را معرفی کرد.

مأمور یگان امداد پلیس گفت: در بزرگراه بابایی در حال حرکت بودیم که سرنشینان چند خودروی عبوری اعلام کردند که راننده خودروی 206 حرکات نامتعارف دارد. با توجه به اظهارات راننده‌ها، به خودروی مورد نظر دستور ایست دادیم اما او بی‌توجه به فرارش ادامه داد. درنهایت مجبور به تیراندازی شده و می‌خواستم چرخ خودرواش را بزنم اما انگار تیر به راننده خورده بود، البته آن زمان متوجه این موضوع نشدم. ولی روزبعد در روزنامه‌ها خبرحادثه را دیدم وتازه متوجه شدم که راننده کشته شده است. بنابراین تصمیم گرفتم خودم را معرفی کنم.به دنبال اظهارات مأمور جوان، تحقیقات در این باره وارد مرحله تازه‌ای شد.
 
کلمات کلیدی : تیراندازی، مرگبار
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۱۰-۱۴ ۱۵:۱۱:۳۴
ایشان که در تعقیب بودند و اقدام به شلیک کردند چگونه بعد از متوقف شدن خودرو
بیخیال مظنون شده اند ؟ (4098618) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۵-۱۰-۱۴ ۱۶:۰۱:۲۷
البته جدیدا در کانالهای تلگرامی تعقیب بقول افراد مظنون انچنان ادم را به وحشت میاندازد که فکر میکند بازی است نه واقعیت انچنان هوار میکشند تیر شلیک میکنند بازی میدانند این وضعیت را فیلم هم میگیرند و در کانالهای تلگرامی پخش میکنند به این مسئله رسیدگی شود که چرا در حین تعقیب و گریز فیلم میگیرند چرا ان را منتشر میکنند مگر نه اینکه مسائل پلیسی باید در خفا باشد این بازیها را تمام کنید لطفا (4098679) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.