نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 451340
سردار سلیمانی: تربیت 15 میلیون حافظ قرآن هدف گذاری شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۴
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند باید برای تربیت 15 میلیون حافظ قرآن هدف گذاری شود، امروز باید تربیت جامعه مداحی نیز در این سطح صورت بگیرد که افتخار بزرگی برای تشیع در دنیا ایجاد می‌کند.

به گزارش روابط عمومی مجمع مداحان استان کرمان سردار سرلشکر قاسم سلیمانی در جمع مداحان، شعرای آیینی و جمعی از مسئولان هیات های مذهبی کرمان افزود: مداحی باید بر بستر روایت و در مسیر توسعه انقلاب باشد و اگر مداحی تعلق به انقلاب نداشته باشد، قسم می‌خورم که این مداحی قابل قبول نیست.

وی تصریح کرد: یکی از بهترین مراکز تبلیغی شیعه و اسلام، مجموعه مداحان است و مداحی، بنیان تراوش احساسات شیعه است.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شاید از همه کارهایی که در اسلام اعم از تفسیر، منبر و غیره انجام می‌شود، یکی از مردمی‌ترین، وسیع‌ترین و فراگیرترین کانون‌ها، حضور هیات های مذهبی و مداحان و ذاکران اهل بیت در جامعه است.

وی بیان کرد: هر روز بیش از گذشته این مجموعه ارزشمند، وسیع‌تر و صداهای با معنویت‌تر و منطبق با موضوع بیشتر می‌شود.

سردار سلیمانی گفت: هیاتی‌های پیشکسوت می دانند قبل از انقلاب زمان غربت شیعه بود و هم اکنون از سه، چهار هیات انگشت شمار آن دوره در همین کرمان به صدها هیات مذهبی رسیدیم که این اتفاق ارزنده و مبارک از برکات انقلاب اسلامی است.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: انقلابی‌گری همان حسینی‌گری و فاطمی‌گری و قاعدتا مدافع انقلاب، مدافع امام حسین (ع) است.

وی افزود: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند باید برای تربیت 15 میلیون حافظ قرآن هدف گذاری شود، امروز باید تربیت جامعه مداحی نیز در این سطح صورت بگیرد که افتخار بزرگی برای تشیع در دنیا ایجاد می‌کند و این علم بلند، اتهامات ناجوانمردانه‌ای که سال ها به دلیل عدم حکومت شیعه به شیعه زده شده است را پاسخ خواهد داد.

فرمانده نیروی قدس با اشاره به موضوع خانواده به عنوان مقدس ترین و مهمترین نهاد اجتماعی در جامعه اسلامی گفت: وقتی یک جوان و نوجوان به مداحی روی می آورد، علاوه بر جامعه، ابتدا خانواده خود را متحول و منقلب می‌کند و این یک اتفاق بسیار ارزشمند است.

در این مراسم جمعی از مداحان اهل بیت و شاعران آیینی کرمان در حضور سردار سلیمانی به مداحی و اجرای برنامه پرداختند.
 
کلمات کلیدی : سردار سلیمانی + مجمع مداحان
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۱۵:۴۰:۳۹
ما نیاز به حافظ قرآن نداریم. نیاز به عامل به قرآن داریم. باید 80 میلیون نفر ایرانی به قرآن عمل کنند. حفظ کردن هنر حافظه است و به تعقل بر نمی گردد. عمل به آن نتیجه فهم درست و اطاعت از امر خداست. (4188185) (alef-13)
 
میرمهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۱۷:۱۹:۲۴
روی چشم سردار. (4188333) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته