توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 443042
دفاع ترزا می در حضور نتانیاهو از توافق هسته‌ای
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۱۵
نخست‌وزیر انگلیس که امروز میزبان «بنیامین نتانیاهو» بود گفت که کشورش از برجام که خود زیرش را امضاء کرده حمایت می‌کند.
به گزارش فارس، «ترزا می» نخست‌وزیر انگلیس امروز در ساختمان شماره 10 خیابان داونینگ میزبان «بنیامین نتانیاهو» همتای صهیونیست خود بود و در خصوص مسائل مختلف با وی مذاکره کرد.

در این دیدار، نخست‌وزیر انگلیس به صورت شفاهی از ادامه سیاست شهرک‌سازی صهیونیست‌ها انتقاد کرد.

نتانیاهو هم مسئله ایران را روی میز می‌گذارد؛ همان کشوری که پیش از سفر به لندن، گفت که برای ایجاد اتحاد علیهش، با انگلیسی‌ها و آمریکایی‌ها مذاکره می‌کند.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به همتای انگلیسی خود گفته «می‌خواهم در خصوص چگونگی بی‌پاسخ نماندن تهاجمات ایران با شما صحبت کنم.»

نخست‌وزیر انگلیس هم پاسخ را به دو محور هسته‌ای و نظامی تفکیک کرده و گفته که «ما از توافق هسته‌ای (ایران و 1+5) حمایت می‌کنیم ولی باید مراقب رفتار ثبات‌زدای ایران باشیم.»

انگلیس با همراهی فرانسه و آمریکا از هفته گذشته تا دیروز رزمایشی دریایی در خلیج‌فارس برگزار کردند؛ انگلیسی‌ها که دیدند این رزمایش با اوج گرفتن لفاظی‌های آمریکایی‌ها علیه ایران همزمان شده، گفتند که ناوهای رزمی حاضر در خلیج‌فارس، برای ارسال پیام به ایران رزمایش برگزار نمی‌کنند.
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۵ ۱۵:۵۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۷ ۰۸:۳۱
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۹ ۲۳:۴۵
 
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ ۲۱:۱۴
 
۱۳۹۵/۱۱/۱۵ ۱۵:۴۵
 
۱۳۹۵/۱۱/۰۸ ۱۲:۰۹
 
۱۳۹۵/۰۹/۲۱ ۲۳:۳۰
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۷ ۱۱:۴۱
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۶ ۰۲:۲۴
 
۱۳۹۵/۰۸/۲۹ ۰۱:۱۰
 
 
کلمات کلیدی : ترزا می+برجام+نتانیاهو
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.