توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 493344
تاثیر بازداشت فریدون تاثیر بر چینش کابینه توسط روحانی/ پاسخ نوبخت را بخوانید
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۴
سخنگوی دولت اعلام کرد: کسانی که فکر می کنند در قرارداد نفتی رفتار غیرقانونی انجام شده به جای تشویش اذهان عمومی، اسناد خود را به دستگاه قضا ارائه کنند.

محمد باقر نوبخت در نشست هفتگی خود با اصحاب رسانه با اشاره به قرارداد توتال گفت: دو دیدگاه متفاوت به این قرارداد وجود دارد، عده‌ای معتقد هستند که این قرارداد و درآمدش یک سرمایه‌گذاری خارجی است که در پایان بیست سال، هفتاد و سه میلیارد دلار برای کشور درآمد دارد.

او افزود: برخی‌ها می‌گویند چرا سهم ایران در این قرارداد کم است، توتال قراردادی بین شرکت ملی ایران، شرکت چینی و توتال است که یک کنسرسیوم خارجی است.

سخنگوي دولت در پاسخ به سوالی مبني بر اينكه آيا بازداشت فریدون تاثیری بر چینش کابینه دارد گفت: این اقداماتی که شما اشاره کردید تاثیری بر اراده روحانی ندارد، او بسیار صبور و خویشتن دار عمل می کند و بسیار زیرک است و می داند برخی اقدامات برای برهم زدن ثبات انجام می شود اما از اعتدال خارج نمی شود.
 
کلمات کلیدی : حسین فریدون + محمدباقر نوبخت + سخنگوی دولت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته