توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 362844
مجلسی با عطر خردمندی
بخش تعاملی الف - سید ابراهیم کراماتی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۴


کارزار خردمندانه مردم سرافراز ایران در چینش و گزینش نمایندگان مجلس دهم شورای اسلامی به ایستگاه آخر رسید و کرسی های سبز بهارستان مزین به وکلای گرانقدر مردم شد ؛ که باید به مردم فهیم و همه نامزدهای بزرگوار خداقوت گفت و توفیقات ایشان را روز افزون آرزو کرد.

با افتتاح مجلس و انتخابات هیات رییسه محترم تا اینجای کار نمایندگان شریف مردم کاری کردند که ایرانیان امیدوار به پشتیبانی مجلسی خردمند و دور اندیش از حقوق خود باشند؛ که با مصوبات و حسن نظارت خود روزهایی بهتر و آینده ای درخشان تر به ارمغان آورد.

با احترام به همه اندیشه هایی که در مجلس جایگاه و نمادی دارند ؛ ترکیب هیات رئیسه مجلس نشان داد که همراهی و همگرایی طیف های واقع گرا که دیدگاه بیشینه جامعه را نمایندگی می کنند و با حفظ شاخصه جناحی اصلاح طلبی و اصولگرایی خود ، آغوش بر هم گشوده اند تا "من" و "تو" را به "ما" تبدیل کنند و در راستای بهروزی ایران و ایرانی بکوشند.

این رخداد را باید به فال نیک گرفت و ستایش کرد وکلایی که منافع ملی و حقوق موکلین را بر منافع جناحی ترجیح دادند و راه تعامل و همکاری را در پیش گرفتند تا افراطیون و تندروها را نا امید ساخته و امیدواری مردم را برترین و مهمترین دغدغه خویش قرار دادند.

این مجلس شایسته به حول قوه الهی در آینده ثابت خواهد کرد که بر سر منافع ملی و حقوق مردم معامله نخواهد کرد.

بر نمایندگان بزرگوار است که با توکل به خداوند متعال همت بلند دارند و بر بهروزی مردم فهیم ایران بکوشند و با خردورزی و عقلانیت به پیش روند و بدانند و آگاه باشند که مردم برگزیدگان خویش را فراموش نمی کنند و ایشان را زیر نظر دارند و رفتارها و گفتارها را رصد می کنند و در گذزگاه تند چهار ساله مجلس سربلندی از آن راستگویان و خادمان است و باید هشیار بود؛
که " زود دیر می شود."
"یا حی یا قیوم"
 
کلمات کلیدی : سید ابراهیم کراماتی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.