توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 402245
عراقچی در کمیته هسته‌ای/تعیین تکلیف گزارش برجام تا پایان هفته جاری
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۵
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به حضور عراقچی معاون وزیر خارجه در جلسه امروز کمیته هسته‌ای گفت: امیدواریم تا آخر هفته جاری گزارش شش ماهه روند اجرای برجام در کمیسیون به نتیجه برسد.

به گزارش ایسنا، سیدحسین نقوی حسینی در گفت‌وگویی اظهار کرد: کمیته هسته‌ای کمیسیون از ساعت 8 صبح امروز در حال برگزاری جلسه جهت گفت‌وگو پیرامون روند اجرای برجام طبق گزارش شش ماهه وزارت خارجه و بررسی‌های انجام شده توسط کمیته است تا در نهایت گزارش نهایی را از بازدیدهای انجام شده و گزارش‌های ارسالی از دستگاه‌های مختلف به کمیسیون ارائه کند که در همین راستا آقای عراقچی امروز در جلسه کمیته هسته ای حضور یافته است.

وی افزود: ان‌شاءالله فردا گزارش نهایی کمیته هسته‌ای به هیات رئیسه کمیسیون ارائه شود تا در دستور کار قرار گیرد، امیدواریم این گزارش تا آخر هفته در کمیسیون مورد بررسی قرار گرفته و به نتیجه برسد تا بعد از آن به هیات رئیسه مجلس برای قرائت در صحن علنی ارجاع شود.
 
کلمات کلیدی : عراقچی +توافق هسته ای + برجام
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.