توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 482247
کاخ سفید: شکایات علیه ترامپ یک بازی حزبی است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۳۶
سخنگوی رئیس جمهوری آمریکا پرونده شکایات دو دادستان آمریکایی علیه ترامپ را که در آن به سوء استفاده از قدرت و سود جویی های مالی متهم شد، بازی های حزبی دموکرات ها با هدف بی اعتبار کردن وی توصیف کرد.

به گزارش ایرنا، شان اسپایسر در مورد واکنش ترامپ به پرونده شکایات دو دادستان آمریکایی که او را به سوء استفاده از مقام و موقعیت خود با هدف بهره برداری های مالی متهم کرده اند، گفت این شکایات به شکایت یک گروه نظارت در نیویورک شباهت دارد و در واقع وکلای این پرونده همان وکلایی هستند که پرونده قبلی را دنبال می کردند.

وی افزود:دادستان هایی که این شکایت ها را طرح کرده اند هر دو از طرفداران حزب دموکرات آمریکا هستند و ادامه بازی های حزبی و تشکیلاتی هستند که با هدف بی اعتبار کردن رییس جمهوری آمریکا صورت می گیرند و کاخ سفید مثل همیشه این ادعا ها را رد خواهد کرد.

اسپایسر همچنین از دادن پاسخ صریح به سوال خبرنگار درباره شهادت جف سشنز در کنگره خودداری کرد و فقط گفت که کاخ سفید این نشست را از نزدیک زیر نظر خواهد داشت.

جف سشنز، وزیر دادگستری آمریکا که به تماس‌های پنهانی با سفیر روسیه در واشنگتن متهم شده در یک کنفرانس خبری اعلام کرد که خودش را از هرگونه تحقیقات درباره فعالیت‌های ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ و اتهام تماس های آن ستاد با روسیه کنار کشیده است.

ترامپ بعد از آن بصراحت کناره گیری جف سشنز از تحقیقات مربوط به پرونده روسیه را تصمیم نادرستی دانسته و گفته بود که او می باست به این مسئولیت خود ادامه می داده است.
 
کلمات کلیدی : کاخ سفید، ترامپ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.