نظر منتشر شده
۹
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 492444
رسیدگی فوق‌العاده‌ به ‌پرونده "آتنا" آغاز شد/قاتل در ملأعام ‌اعدام ‌می‌شود‌
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۰
رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: در صورت صدور حکم دادگاه، اعدام قاتل آتنا در پارس‌آباد در ملاءعام اجرا می‌شود.

به گزارش تسنیم، حجت‌الاسلام محمدعلی قاصدی عصر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: در صورت صدور حکم دادگاه، اعدام قاتل آتنا در پارس‌آباد در ملاءعام اجرا می‌شود و تمام هدف ما نیز این است که بتوانیم عدالت را در این زمینه به طور کامل اجرا کنیم.

 وی افزود: علی‌رغم این که وقوع این حادثه تلخ و ناگوار برای ما بسیار تاسف‌برانگیز بود ولی از هیچ تلاشی برای بررسی این پرونده دریغ نشد و تمام سعی خود را کردیم که بتوانیم انگیزه و هدف اصلی این قاتل را از انجام چنین اقدامات کثیفی متوجه شویم.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: رسیدگی فوق‌العاده و خارج از نوبت به این پرونده در دستور کار قرار گرفته پرونده و به همین منظور این پرونده به صورت فوق‌العاده رسیدگی و حکم آن از سوی دادگاه کیفری یک استان صادر می‌شود که دادستانی مرکز استان نیز بر روند تحقیقات و آزمایشات تخصصی پزشکی قانونی نظارت ویژه خواهد داشت.

‌قاصدی بیان کرد: هیچ گونه اغماض و چشم‌پوشی در ارتباط با بررسی این پرونده وجود نخواهد داشت و این قاتل حتما به اشد مجازات خواهد رسید.
 
کلمات کلیدی : دختر گمشده پارس آبادی+قتل+قاتل آتنا+آتنا اصلانی+قاتل زنجیره ای+قتل های پارس آباد
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۴ ۲۳:۰۱:۳۳
اگر موضوع زنای به عنف منتفی باشه، آیا قصاص نفس قاتل مشروط به پرداخت تفاضل دیه توسط خانواده مقتول به خانواده قاتل خواهد بود؟ (4475598) (alef-11)
 
وکیل دادگستری
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۲۵ ۲۲:۴۷:۵۹
سلام خیر ور صورتی که فرد به زنای به عن متهم و محکوم بشه به اعدام محکوم خواهد شد و این حکم از حکم قصاص متفاوت است و نیازی به پرداخت تفاضل دیه نخواهد داشت (4477100) (alef-3)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۴-۲۴ ۲۳:۰۷:۴۷
فقط اعدام کافی نیست. این فرد باید با بدن زخمی جلوی مورچه ها انداخته شود (4475603) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۴-۲۴ ۲۳:۰۹:۳۶
روانشناسان وظیفه خطیری بعهده دارند باید مقامات و فرهیختگان ایرا ن را متوجه کنند که خشونت و مبارزه با آن مستلزم در پیش گرفتن سیاست های آگاهانه ای استکه خود نظام هم ممگن است به آن دامن بزند . هدف از مجازات را باید در مبارزه با خود خشونت دید . خشونت در اعمال مجازات نباید منجر به تر ویج خشونت شود . (4475605) (alef-11)
 
فرزین
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۴-۲۵ ۰۱:۰۴:۲۳
سلام.قانون باید اجرا شود گرچه قانون بحث است.اما چرا قبل از رسیدگی دادگاه رییس دادگستری این چنین حکم می راند .امروز احساسات بر مردم منطقه حاکم است.اما به چنین استنباطی نمی توان حکم راند .باید ابعاد روشن شود علت انگیزه چگونگی و...پس الان بیطرفی قاضی جای سوال دارد (4475685) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۵ ۰۸:۱۰:۳۸
ضمن تشكر از قوه قضائيه
اگر بشه قبل از اعدام مجرم ،
يك تحقيق اساسي توسط چند نفر جامعه شناس و روانشناس انجام بشه خيلي خوب خواهد بود . (4475788) (alef-11)
 
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۵ ۱۰:۰۶:۳۶
اغاز رسیدگی و اعدام در ملا عام... (4475925) (alef-3)
 
مژده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۵ ۱۶:۲۰:۳۶
خدا رحمت کند این فرشته کوچولو را.
باید فکری برای سلامت روان جامعه کرد.چطور یک مرد که پدر دو فرزند است چنین کاری میکنه؟ (4476449) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۱ ۱۷:۴۷:۴۷
خدا لعنت کند قاتل آتنا را . دلم درد گرفته به خاطر اینکه چرا ما در جامعه باید افرادی مثل این مرد کثیف پست فطرت داشته باشیم . او را باید (4485446) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته