نظر منتشر شده
۹
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 368749
توضیح حاجی بابایی درباره ۱۰۰ سکه دریافتی‌اش
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ تير ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۲۰
حاجی بابایی گفت: ۱۰۰ سکه‎ای که همراه با نشان دولتی به کسی داده می‎شود برای هشت سال کار است و این موضوع را نباید با برخی افراد که هم حقوق می‎گیرند و هم هر ماه ۲۵۰ سکه دریافت می‎کنند مقایسه کرد چراکه این نوع مقایسه درست نیست.

به گزارش خبرآنلاین از همدان، حمیدرضا حاجی بابایی، نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی که در جمع خبرنگاران سخن می گفت با اعلام مطلب فوق افزود: مسئله فساد را نباید سیاسی کرد، هر کس در هر خط سیاسی که باشد اگر دچار فساد شود با او برخورد می‎کنیم.

وی در خصوص آمار اشتغال اعلام شده از سوی استاندار همدان، گفت: باید در این رابطه در خصوص شغل‏‎های ایجاد شده از استاندار سئوال کنم و اگر استاندار می‎گوید که هر ماه یک‎هزار شغل ایجاد شده باید مستنداتی ارائه دهد تا آن را بپذیریم.

وی با اعلام اینکه اگر آمار اشتباه در رابطه با اشتغال داده شده باید اصلاح شود، افزود: هنوز موضوع اشتغال استان را مورد بررسی قرار نداده‎ام و پس از بررسی، یک ارزیابی از اشتغال ایجاد شده در استان خواهم داشت.

حاجی بابایی، در رابطه با پرداخت حقوق‎های نجومی به برخی از مسؤولان گفت: بنده پیشنهاد کردم همه وزرا، استانداران و مسؤولان هر چهار دولت بعد از مقام معظم رهبری، فهرست دریافتی خود را نشان دهند تا شبهات برطرف شود، و اگر کسی نیز دریافت غیر قانونی داشته باشد مشخص ‌شود.

وی به موضوع اعطای نشان دولتی نیز اشاره کرد و افزود: نشان دولتی در تمام دولت‎ها داده می‎شود و برای کسی که آن دریافت می‎کند این موضوع یک افتخار است چراکه این نشان به کسانی داده می‎شود که کار برجسته انجام می‎دهند.

این نماینده با بیان اینکه همه دولت‌ها بی‌استثنا اقدام به اعطای نشان دولتی می کنند، یادآور شد: حتی وقتی فردی برای نخستین بار رئیس جمهور می‎شود به او نشان آزادی داده می‎شود.

حاجی‎بابایی اهدای سکه را جزو اعطای نشان دولتی و حق طبیعی فرد گیرنده نشان دانست و ادامه داد: بنده جزو کسانی هستم که برای تعلیم و تربیت نشان دولتی دریافت کردم و در حضور ۸۰ نفر سکه‎های هدیه شده را به نیم‎سکه تبدیل کرده و بین عوامل پیگیری سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، توزیع کردم.

وی با بیان اینکه در دولت یازدهم نیز نشان دولتی اهدا شده است، افزود: اگر نشان دولتی غیر قانونی داده شود اشکال دارد.

وی با بیان اینکه اعتقادم بر این است به هر دلیل، به هر کس حقوقی داده می‎شود به همان دلیل به مردم گفته شود، افزود: نمی‎توان قبول کرد که فردی با حقوق یک یا دو میلیون تومان به سختی زندگی بگذراند در حالی که کسی حقوق چند ده میلیونی دریافت ‎کند.

حاجی‎بابایی با بیان اینکه موضوع رقم‎های حقوق‎ها را نباید سیاسی کرد، اظهار کرد: این موضوع در همه دولت‎ها بوده و هست بلکه باید شفاف‎سازی صورت گیرد تا ریشه این سرطان خشکانده شود.

وی با تاکید بر اینکه در کشور اگر کسی وزیر شد فرزندان و خانواده آن فرد نباید وزیر شوند چراکه این موضوع برای کشور خطر است، گفت: متاسفانه بزرگترین مشکل کشور این است که وقتی عده‎ای به مسؤولیتی می‏‏‎رسند خانواده آن فرد نیز در آن دولت مسؤول شده و وارد مسائل اقتصاد و .. می‎شوند که این موضوع دودمان برانداز است و بزرگترین آسیب‎های فرهنگی و اجتماعی را دامن می‎زند.

نماینده همدان با اشاره به اینکه ممکن است عده‎ای اشتباهاتی داشته باشند و این اشتباهات ریشه در مسائل قانونی، نظارتی، مدیریتی و اعتمادی دارد، ادامه داد: این چهار اشکال باید برطرف شود.

وی در ادامه در خصوص مبارزه با گرانی نیز گفت: در موضوع گرانی و مسائل گوناگون همه را باید مسؤول دانست البته مردم دولت‎ها را بیشتر دخیل می‎دانند و حق هم همین است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با تاکید بر اینکه باید از همه درخواست کنیم فساد را سیاسی نکنند، ادامه داد: هر کس در هر خط سیاسی که باشد اگر دچار فساد شود با او برخورد می‎کنیم.

حاجی‎بابایی با بیان اینکه همدان دارای ظرفیت‎های زیادی است که مهمترین ویژگی آن محل ترانزیت بودن است، ادامه داد: برخی از زیرساخت‌ها در استان همدان به نتیجه نرسیده و افتتاح نشده در حالی که زیرساخت‎ها برای استان تعریف شده است.

وی در ادامه در خصوص اختلاف نظر با مسؤولان استان به خصوص استاندار همدان خاطرنشان کرد: اختلافات ممکن است در همه زمینه‌ها وجود داشته باشند، اما باید اصل را بر این بگذاریم که با هم کار استان را هماهنگ کرده و جلو ببریم، نباید خط و خطوط سیاسی در کار استان و مردم تاثیر گذارد و دنبال کارکرد حزبی باشیم.

وی با بیان اینکه با کسی تعارف ندارم و اگر آمار غلط ارائه شود رسماً اعلام می‎کنم، افزود: اگر آماری نیز درست و بدون مشکل باشد از مسئول مربوطه تشکر خواهم کرد.
 
کلمات کلیدی : سکه+احمدی نژاد+فیش حقوقی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۰۹:۲۲:۰۹
برو عمو
سکه ها را پس بده
یک سکه اش هم حقت نبوده حاجی (3799840) (alef-3)
 
اصغر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۰۹:۲۳:۵۹
جناب حاچی بابایی میشودبفرماییدشمادرزمان وزارتتان چه کاربرجسته ای انجام دادید (3799842) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۴:۴۶:۰۰
تغییر یک شبه نظام اموزشی کشور (3800642) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۰۹:۲۴:۳۷
میفرمایند من بگیرم اشکال ندارد کس دیگر بگیرد اشکال دارد! (3799845) (alef-3)
 
ایرانی
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۰۹:۴۱:۵۳
خوب توجیه می کنند مگر درآن 8 سال حقوق نگرفته پاداش نگرفته که میگوید 100 سکه بابت 8 سال کار. بعدش هم برای فرار از ماجرا فورا" میرند سراغ عیوب و کاستی های دیگران (3799877) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۰۹:۵۴:۴۴
بي خيال بابا نوش جان . (3799892) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۰:۰۱:۵۵
همه گرفتن یکی هم ایشون، چرا به ایشون گیر دادن ، نمی دونم. (3799904) (alef-3)
 
Spain
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۰:۰۵:۳۷
نشان خدمت ایشان بیشتر بخاطر دوران وزارتشان بر آموزش و پرورش و حوادث رخ داده در مدارس بخصوص حادثه دیدگان دختران در شین آباد بوده...........نوش جانش! (3799908) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۱:۲۱:۰۳
بخور نوش جانت (3800083) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.