توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 468045
سونامی بمب‌های اتمی مخفی روسیه در سواحل آمریکا
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۸
یک سرهنگ سابق ارتش روسیه از بکارگیری روش‌های غیرمتعارف نظامی برای مقابله با آمریکا خبر داده است.

به گزارش فارس، یک نظامی بازنشسته روسی مدعی شده است که مسکو بمب‌های اتمی خود را در نزدیکی ساحل شرقی آمریکا به طوری‌ مستقر کرده که می‌توانند در صورت انفجار در این کشور سونامی ایجاد کنند.

به نوشته روزنامه انگلیسی «دیلی تلگراف» این سرهنگ بازنشسته روسی به روزنامه «کومسومولسکایا پراودا» گفته است: «آمریکایی‌ها تانک‌ها، هواپیما و گردان‌های ویژه خود را در مرز روسیه مستقر می‌نماید. ما نیز به آرامی در خط ساحلی این کشور بمب‌های اتمی قرار می‌دهیم. این بمب‌ها تا زمان صدور فرمان در حالت "خفته" بسر می‌برند.»

ایندیپندنت نوشت: هرگونه سونامی شهرهایی چون نیویورک و میامی را تخریب خواهد کرد.

این مقام سابق نظامی روس افزود که کشورش مجبور بوده تا با روش‌های موثری در حالی که بودجه نظامی کمتری از آمریکا در اختیار دارد از خود دفاع نماید.

وی افزود: «آمریکا کشور پیشرو جهان در میزان برخورداری از بودجه نظامی است. این رقم تقریبا برابر با 600 میلیارد دلار و ده مرتبه بیشتر از روسیه است. روسیه در هزینه‌های نظامی با آمریکا رقابت نمی‌کند. مورد مهم برای ما اطمینان یافتن از دفاع از روسیه با هزینه‌های کمتر است.»

این مقام نظامی سابق روسیه گفت: «مطمئنم اینک روش‌های غیرمتعارفی را در این زمینه یافته‌ایم. من مشکلی در این زمینه نمی‌بینم.»

یک سخنگوی دولت روسیه ادعای این نظامی کشورش را «عجیب و غریب» نامیده است.
 
کلمات کلیدی : بمب های مخفی روسیه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.