توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 408744
26 آبان دیدار اصفهانی‌ها با رهبرانقلاب
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۶
دبیر کمیته اطلاع رسانی دیدار مردم اصفهان با مقام معظم رهبری گفت: سهمیه استان اصفهان برای دیدار با مقام معظم رهبری 3500 الی 4000 نفر است و کمیته اطلاع رسانی صدا و سیما و مطبوعات نیز از سهمیه 40نفری برخوردار هستند.

به گزارش ایسنا، بهروز فرهمند امروز (دوشنبه) در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: انعکاس این رویداد مهم به نحو مناسب و ایجاد آمادگی مردم برای دیدار با مقام معظم رهبری از جمله دلایل برگزاری این جلسه خبری است.


وی به اهمیت این ملاقات اشاره کرد و افزود: این ملاقات‌ها در سطح فردی و اجتماعی از اهمیت بسیاری برخوردارند به ویژه اگر به عرصه‌های فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی مربوط شوند.

 دبیر کمیته اطلاع رسانی دیدار مردم اصفهان با مقام معظم رهبری، تصریح کرد: این ملاقات‌ها موجب تحولات بزرگ در شخصیت افراد می‌شود.

 فرهمند بابیان اینکه ملاقات‌های مختلفی انجام شده که منجر به ایجاد تحول در فرد شده است، اضافه کرد: برای نمونه ملاقات حضرت امام خمینی (ره) با حضرت آیت‌الله شاه آبادی نمونه بارز تحول در امام راحل بود. زیرا این ملاقات یک ملاقات تاثیرگذار و سرنوشت ساز برای امام (ره) محسوب می‌شد.

 وی ادامه داد: به مناسبت روز 25 آبان (تشییع 370شهید دوران دفاع مقدس در سال 61 در اصفهان) دیدار با مقام رهبری در تاریخ 26 آبان برگزار می‌شود و این دیدار پتانسیل و ظرفیت خوبی برای مردم اصفهان است.

دبیر کمیته اطلاع رسانی دیدار مردم اصفهان با مقام معظم رهبری با اشاره به نخستین دیدار مردم اصفهان در سال 1389 با مقام معظم رهبری، گفت: از سال 89 تا کنون دیدار دیگری صورت نگرفت و امسال این توفیق حاصل شد تا در تاریخ 26 آبان ماه دیداری با ایشان داشته باشیم.

 فرهمند اضافه کرد: سهمیه استان اصفهان برای دیدار با مقام معظم رهبری سه هزار و 500 الی چهار هزار نفر است و کمیته اطلاع رسانی صدا و سیما و  مطبوعات نیز از سهمیه 40نفری برخوردار هستند.

 وی با اشاره به اینکه امکان ملاقات با مقام معظم رهبری برای تمام مردم اصفهان میسر نیست، ادامه داد: درصدد هستیم این دیدار را برای مردم اصفهان عینی و ملموس کنیم. زمان حرکت 90 دستگاه اتوبوس حامل مردم اصفهان بعد از ظهر 25 آبان است.
 
دبیر کمیته اطلاع رسانی دیدار مردم اصفهان با مقام معظم رهبری با اشاره به اینکه هنر رسانه است که قبل از دیدار، حین دیدار و بعد از دیدار را به تصویر کشد، اضافه کرد: در این صورت سایر مردم اصفهان از نتایج این دیدار بهره مند می‌شوند.

 فرهمند خاطرنشان کرد: باید در این دیدار تصور معرفتی داشته باشیم زیرا مقام رهبری بینش عمیقی به مسایل دارند و ما باید به عنوان منتخبین، این بینش را با هنرمندی به گوش مردم اصفهان برسانیم.

 وی ادامه داد: طبق تقسیم بندی یازده کمیته تشکیل شده است و از این تعداد کمیته منتخبینی به دیدار مقام رهبری می‌روند. برای نمونه سهم کمیته بنیاد شهید 300 خانواده و سهمیه نیروی انتظامی 40 نفر است.

دبیر کمیته اطلاع رسانی دیدار مردم اصفهان با مقام معظم رهبری بابیان اینکه اگر دل نوشته قبل و بعد از این سفر نوشته شود خوب است، گفت: سهمیه‌ها بر اساس یک مکانیزم خاص طراحی شده است و نخستین اولویت این است که افرادی به این دیدار عازم شوند که دوره قبل دیدار با مقام رهبری حضور نداشتند و اولویت دوم سهمیه خانواده شهدا است.

فرهمند خاطرنشان کرد: وظیفه ما به عنوان رسانه این است که پیام دیدار با مقام معظم رهبری را به جامعه اصفهان، کشور و حتی جهان برسانیم.
۱۳۹۶/۰۶/۰۵ ۰۰:۰۱
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۴ ۱۶:۳۸
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۴ ۱۵:۱۵
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۲ ۱۲:۳۰
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۴ ۱۵:۲۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۲ ۱۵:۱۷
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۶ ۱۲:۲۴
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۹ ۱۴:۰۴
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۹ ۱۳:۰۳
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۹ ۱۰:۲۳
 
 
کلمات کلیدی : دیدار مردم اصفهان +دیدار با رهبری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.