نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 506745
وزارت نیرو هم به وزیر جوان می رسد؟
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۳۷
شرق نوشت: تا لحظه نگارش این گزارش، بیش از ٣٠ نفر برای نشستن بر این جایگاه، به‌عنوان گزینه‌های احتمالی از سوی گروه‌های مختلف مطرح شده‌اند. از این تعداد چهار نفر به‌عنوان مهم‌ترین گزینه‌ها یاد می شود؛ رضا اردکانیان، معاون وزیر نیروی سابق، وفا تابش، مدیر ساخت سد کرخه و کارون ۳، عباس علی‌آبادی، معاون وزیر نیروی سابق در امور برق و انرژی و مدیر‌عامل پیشین شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران و سیدمحمد صادق‌زاده، معاون وزیر پیشین نیرو در امور برق و انرژی و رئیس ساتبا (سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق) که خبر رسیده تابش و علی‌آبادی، پشتوانه برخی وزرای سابق را به‌عنوان پشت‌گرمی دارند.

جالب آنکه ستار محمودی که با حکم رئیس‌جمهور به‌عنوان سرپرست وزارت نیرو اکنون مشغول به کار است، جزء گزینه‌های با اولویت مطرح نمی‌شود و حتی در روزهای اخیر در مواجهه با پرسشی درباره احتمال وزارت، گفته: «برنامه شخصی برای وزیرشدن تا امروز به دولت نداده‌ام».

در بین گزینه‌های مطرح‌شده، سه جوان هم خودنمایی می‌کنند. به نظر می‌رسد پس از گذشتن محمدجواد آذری‌جهرمی از سد وزرای با سنین بالا و ورود به کابینه، تمایل برای حضور گزینه‌ جوان در کابینه هم افزایش پیدا کرده است. کاوه مدنی، استاد مدیریت آب و محیط ‌زیست امپریال‌کالج لندن، اتابک جعفری، جوانترین مدیر ارشد آب کشور در سیستان‌وبلوچستان، امین معاضدی، مدیر گروه، طراح و سازنده کنتورهای هوشمند آب و برق سه جوان در فهرستی هستند که این روزها بین فعالان حوزه آب و برق برای نشستن بر کرسی وزارت نیرو، دست به دست می‌شود.
۱۳۹۶/۰۶/۰۳ ۱۹:۳۳
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۳ ۱۹:۳۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۳ ۱۹:۲۴
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۲ ۱۵:۴۶
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۱ ۱۴:۲۱
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۱ ۱۲:۵۲
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۱ ۰۸:۳۵
 
۱۳۹۶/۰۴/۳۰ ۲۱:۴۹
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۸ ۱۳:۲۸
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۹ ۱۱:۳۲
 
 
کلمات کلیدی : وزارت نیرو + کابینه روحانی + دولت دوازدهم
 
حقگو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۸ ۰۹:۱۳:۲۵
مشکل وزارت نیرو جوان یا مسن بودن و یا تخصص ایشان نمی باشد مشکل اساسی فساد سازمان یافته ای است که دامن این وزارتخانه و شرکتهای زیر مجموعه آن را گرفته . عزیزان من . اینجانب به عنوان کارشناسی که بیش از 20 سال در این وزارتخانه مشغول کار میباشم و از غصه موهایم را سفید کردم این است که یک فرد حتی دیپلم با هر سنی به این منصب بگمارند اما واقعا مدیر و مدبر و صاحب اختیار و جسور و پاک باشد مطمئنا موفق خواهد شد با تشکر (4539307) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۸ ۱۵:۲۴:۴۹
فقط دکتر صادق زاده (4540015) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.