توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 169740
خانم سانتی مانتال به ضرغامی چه گفت؟
تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۲۵
مهر نوشت:عزت الله ضرغامي رئيس سازمان صدا و سيما در مراسم اختتاميه جشنواره دانشجويي با اشاره به سفرهای اخیر خود به ترکیه و کره جنوبی یادآور شد: در ترکیه یک خانم سانتی مانتال آنچنان چنان از عزت و افتخار ایران صحبت می کرد که باعث تعجب من بود در حالی که اصلا بحثی در این زمینه وجود نداشت. او مرا کنار کشید و با اظهاراتی مسئولان ایران را با رهبران خودشان مقایسه می کرد. می گفت همه سرشان را در مقابل آمریکا پایین انداخته اند اما ایران با اقتدار در مقابل این کشور ایستاده است. او می گفت عاشق این روحیه ایرانی هاست.

ضرغامی افزود: همین طور در کره جنوبی وقتی از شهرک سینمایی بازدید می کردیم و خانه دونگ یی و محل فیلمبرداری جومونگ را پشت سر می گذاشتیم شخصی خصوصی با من صحبت کرد و گفت مردم کره ایرانیان را دوست دارند و موضع محکم ایران در مقابل آمریکا برایشان قابل ستایش است. شخص دیگری از من درباره دلایل علاقه ایرانیان به جومونگ سوال کرد و من با صراحت گفتم به دلیل مواضع عدالت خواه و ظلم ستیز جومونگ است که ایرانی ها دوستش دارند.
Share/Save/Bookmark
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته