توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 239247
«نوشتن خلاق» (دوره‌ی فشرده‌ی گسترش روش‌مند خلاقیت‌های زبانی)، گابریله ال ریکو؛ کتاب آمه
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۰۶
نوشتن خلاق
(دوره‌ی فشرده‌ی گسترش روش‌مند خلاقیت‌های زبانی)
نویسنده: گابریله ال ریکو
ترجمه: گروه ترجمه کارگاه نوشتن خلاق برلن
کتاب آمه، چاپ دوم ۱۳۹۱
۲۸۶ صفحه، ۱۲۵۰۰ تومان


فروشگاه اینترنتی شهر کتاب، این کتاب را تا یک هفته پس از معرفی، با ۱۰% تخفیف ویژه عرضه می‌کند، در صورت تمایل اینجا کلیک کنید.

****

نوشتن خلاق اثر گابریله ال. ریکو از جمله کتابهایی‌ست که با رویکردی متدیک به پروسه نوشتن می‌پردازد و اثری ارزشمند و خواندنی محسوب می‌شود. البته برای اینکه مخاطب بهترین نتیجه را درباره این کتاب بگیرد بهتر است با دیدی درست به سراغ آن برود.

این کتاب اثری آموزشی در حوزه داستان‌نویسی نیست. عناصر مختلف داستان، کاربردها و کارکردهای آن را به مخاطب نمی‌آموزد، بلکه با رویکردی کلان‌نگرانه‌تر می‌خواهد نوشتن را به مخاطب بیاموزد. آن‌هم با متدی که به نوشتن خلاق معروف شده و در سراسر دنیا اساتید خاص خود و کارگاه‌های بزرگ و کوچک خود را دارد.

کتاب حاضر که از جمله آثار معروف در این زمینه محسوب ‌شود به خواننده می‌آموزد که چطور به پیرامون خود نگاه کند، چگونه دیده‌ها و شنیده‌های خود را به‌عنوان ملاط نوشتن مورداستفاده قرار دهد. به بیان دیگر این کتاب به خواننده یاد می‌دهد که چگونه نویسنده درون خود را کشف کند و استعداد این نویسنده را ورز داده و شکوفا سازد.

درباره این کتاب بیشتر بخوانید
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
«نوشتن خلاق» (دوره‌ی فشرده‌ی گسترش روش‌مند خلاقیت‌های زبانی)، گابریله ال ریکو؛ کتاب آمه