توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 97964
تعداد فارغ التحصیلان از دانشگاه آزاد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۸۹ ساعت ۱۷:۳۵
 رئیس منطقه 16دانشگاه آزاد اسلامی کشور گفت: از ابتدای تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی تا کنون سه میلیون و 700 هزار نفر نیز ازاین دانشگاه فارغ التحصیل شده اند.

به گزارش مهر سید جواد انگجی بعد از پنجشنبه در مراسم تودیع و معارفه رییس دانشگاه آزاد اسلامی گناوه اظهار داشت: در حال حاضر یک میلیون و 600 هزار دانشجو در دانشگاه های آزاد سراسر کشور در حال تحصیل هستند.

وی با بیان اینکه همچنین حدود 60 هزار دانش آموز در 60 واحد مدارس سما در حال تحصیل هستند، افزود: حدود 30 هزار نفر استاد و حدود 30 هزار نفر کارمند در این دانشگاه مشغول تدریس و کار هستند.

رئیس منطقه 16دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینکه نزدیک به 50 هزار نفر دانشجو در منطقه 16 کشور که شامل استانهای کهگیلویه و بویراحمد و بوشهر است به تحصیل اشتغال دارند، گفت: از این مجموع 25 هزار و 500 نفر در استان بوشهر هستند.

امام جمعه گناوه هم در این آیین گفت: دانشگاه می تواند منشأ تمام تحولات جامعه بویژه فرهنگی و زمینه ساز و بستر پویایی جامعه باشد.

حجت الاسلام سیدعبدالهادی رکنی حسینی با تقدیر از فعالیتهای رئیس سابق دانشگاه آزاداسلامی واحد گناوه از رئیس جدید خواست به منظور توجه و نهادینه کردن مسائل فرهنگی برمبنای دین مبین اسلام و الگوسازی برای دانشجویان و آحاد جامعه تعامل مناسب و وافری با مسئولان شهرستان داشته باشد.

دراین مراسم یدالله قلایی زاده به عنوان رئیس جدید دانشگاه آزاد گناوه معرفی شد.
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.