توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 285949
دستور جبهه النصره به تروریست‌ها: ریش خود را تراشیده و با لباس زنانه فرار کنید
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۵۹
در پی فروپاشی روحیه نظامی و تلفات گسترده تروریست‌های جبهه النصره در الزبدانی دستوراتی از فرماندهی النصره برای فرار آنها از شهر الزبدانی صادر شده است که بر اساس آن تروریستها مجاز شدند ریش خود را تراشیده و موهای سر خود را کوتاه کنند و حتی لباس زنانه بر تن کنند تا با ایجاد پوششی برای خود بتوانند از شهر فرار کنند.

براساس این گزارش تعداد زیادی از افرادی که قصد فرار از شهر داشتند، بازداشت شده اند. همچنین عناصری از جبهه النصره که بیشتر سوری هستند مذاکرات با ارتش سوریه برای تسلیم شدن یا کنار گذاشتن سلاح خود را به خلاف دستورات امیر جبهه النصره در منطقه الزبدانی آغاز کرده اند.

به گزارش تسنیم، بیش از ۲۰ عامل تروریستی در حمله نیروهای ارتش سوریه به این شهر و نفوذ عناصر مقاومت به سمت مناطق باغهای بقین و مضایا در جنوب الزبدانی کشته و زخمی شده اند. همچنین حمله ارتش سوریه به چندین مرکز وابسته به گروه های مسلح جبهه النصره در اطراف ساختمان های بدیر در شمال منطقه السلطانی واقع در شمال غربی شهر، منجر به هلاکت تعدادی از عناصر تروریست شد.

در سهل الغاب در حومه حماه نیز نیروهای ارتش سوریه در برابر تلاش عناصر مسلح از دو منطقه الزیاره و تل واسط ایستادگی کردند. ارتش سوریه از دیروز مناطق استقرار خود در این روستاها را تقویت کرده بود، به همین علت ارتش سوریه تعداد زیادی از عناصر جبهه النصره در کمینی که در منطقه سهل الغاب کار گذاشته شده بود، به هلاکت رسیدند.

همچنین انس قبلان ملقب به ابوجلمود المقدسی فرمانده نیروهای هجومی در جبهه النصره در جریان درگیری ها با ارتش سوریه در منطقه تل واسط در سهل الغاب واقع در شمال غرب حماه کشته شد.
 
کلمات کلیدی : احرار الشام+ النصره+ القاعده
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.